Jump to content

szantung

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szantung

 1. O, rzeczywiście... Aż sprawdziłem w swoim bo myślałem że "normalniejszych" linii może nie dotyczyć. Klawy zabieg
 2. Zwykle był to lipiec z tego co pamiętam...
 3. Ktokolwiek z Was próbował już uszyć coś u "Pewnego Pana" z Zielonej?
 4. Miałem podobnie, ale w bardziej grzeczny sposób - myślę, że bardziej wynika to z tego, że przez telefon wycenić i tak takich zmian się nie da Przy moich zmianach udałem się w końcu do kogoś innego, ale tylko dlatego że nie był to jakiś "rocket science". Co planowałeś zlecić P. Basiowi?
 5. Ja swoją awizowaną paczkę od CT odebrałem w placówce Poczty Polskiej...
 6. Złożyłem zamówienie w CT dokładnie 24 grudnia wieczorem, po niecałych dwóch tygodniach miałem koszulę u siebie, wszystko bez problemów.
 7. Jeśli ktoś miał w planach większy zakup koszul CT to dziś do północy obowiązuje darmowa, expressowa wysyłka (dla zamówień powyżej 885 zł).
 8. Zachęcony tym postem również udałem się na Pomorską celem wydłużenia rękawów w jednej marynarce i taliowania drugiej. Po drodze jednak wpadł mi do głowy pomysł zrobienia z tej marynarki trochę cieplejszego okrycia wierzchniego. Zdjęć z wydłużenia nie zamieszczam, zrobione bardzo dobrze. Pani Agnieszka dobrała na miejscu odpowiednią podszewkę, uzgodniliśmy cenę, zaznaczyła, że może się nie wyrobić w 1,5 tygodnia, bo podjęła się większego zlecenia. W sumie odbiór opóźnił się o ponad tydzień, jednak dla mnie nie był to problem, marynarka i tak wisiała w szafie. Po wszyciu podszewki umówiliśm
 9. Dzień dobry, Radek, Zgierz, woj. łódzkie. Na forum od jakiegoś czasu, trochę zajęło mi znalezienie tego wątku
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.