Jump to content

lyzwad

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lyzwad last won the day on June 28 2018

lyzwad had the most liked content!

Community Reputation

102

About lyzwad

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak I jeszcze się z tym bezczelnie obnoszą
 2. Nie rozumiem... masz na myśli, że nie ma wkalkulowanych poprawek w całą zabawę? U Milera zamawiałem online, odebrałem gotowy, pasujący produkt - więc chyba się da.
 3. lyzwad

  Koszula na miarę

  Wracając do tematu koszul Ktoś z Was testował Henderson MTM online? Spośród moich wyszukiwań prezentowali się najlepiej jeśli chodzi o stronę i ceny.
 4. lyzwad

  Koszula na miarę

  Dzięki za tak liczne odpowiedzi! Ja szyłem raz u Milera przy okazji własnego ślubu i efekt dopasowania pozytywnie mnie zaskoczył. Zacząłem z pożądaniem patrzeć na MTM w kontekście kolejnych koszul, bo dotychczasowe marki, których używałem (Osovski, Lambert), przecież niezłe, nie dawały takiego efektu jak koszula zrobiona na miarę. Z tego co widzę po Waszych postach to opinie są podzielone - wszyscy chyba dostrzegamy zalety MTM, ale to jak się takie zakupy przekładają na portfel sporo zmienia w kontekście naszych faktycznych zakupów. Są też miejsca, gdzie można zamówić koszulę MTM przez internet w cenie o połowę niższej niż taki Miler czy Zaremba. Być może zaryzykuję i sprawdzę.
 5. lyzwad

  Koszula na miarę

  Mam pytanie do szanownego grona użytkowników Jak wygląda Wasza szafa jeśli chodzi o koszule? Jak bardzo przeważają RTW względem tych szytych na miarę? Czy uważacie, że koszule (także te nieformalne) szyte bespoke to strata pieniędzy? Będę wdzięczny za przemyślenia i opinie.
 6. Dzisiaj Rafał przyjechał osobiście dostarczyć buty. Są wykonane nienagannie, dopasowanie jest idealne. Kolor również bardzo mi się podoba. Będą dobrze służyć, są to na pewno najwygodniejsze buty jakie miałem. Załączam zdjęcia. Podsumowując, produkt końcowy jest bardzo wysokiej jakości, co do reszty wszystko już zostało napisane wcześniej. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i śledzenie wątku.
 7. Update: Dostałem właśnie telefon od Rafała, że buty są gotowe, jednak odbiór ma nie nastąpić dziś lub jutro, a w czwartek.
 8. lyzwad

  Skórzana kurtka

  Panowie, w jaki sposób dbacie o swoje kurtki skórzane? Udało mi się kupić w odpowiednim dopasowaniu, ale nie wiem jak się nią zająć (i czy w ogóle trzeba), a wręcz boję się wpisywać tego pytania do google'a bo nie wiem gdzie zaprowadzi
 9. Przepraszam, że wczoraj nie odpisałem, pochłonęła mnie Szwajcaria-Serbia Rafał pisał do mnie w czwartek, że ponieważ zdecydowałem się na kolor bordowy musiał zrobić próbę koloru i buty mają być w najbliższy poniedziałek lub wtorek. Pożyjemy, zobaczymy Na pewno dam znać, dziękuję za zainteresowanie sprawą!
 10. Rafał dzwonił właśnie i przekazał, że buty mają być dostarczone na piątek 22.06. Zaoferował zmianę koloru na bordowy, który wybrałem już kiedyś. Czekamy...
 11. @FONos również dostałem takiego maila od Rafała z prośbą o jego umieszczenie tutaj, jednak nie chciałem tego robić, bo nawet jeżeli się to nazywa "oświadczeniem", a kończy się ładnymi pozdrowieniami, to nie różni się dla mnie niczym od pustych zapewnień, które otrzymywałem przez ostatni rok. Może tylko tym, że nie będę miał jednak ażurowanych brogues'ów derbów Dziękuję za wsparcie Kolegom z forum. Gdyby nie Wasze komentarze, to nawet na takie zapewnienie nie mógłbym liczyć. Odezwę się na pewno 20 czerwca z informacją
 12. Kontaktów było bardzo wiele, najczęściej z mojej strony. W dużym skrócie - od razu po wygraniu konkursu w maju 2017 zrobiłem żądane obrysy stóp i wysłałem je pocztą do pracowni. Wtedy też Rafał zaproponował, że ze względu na wysoką jakość filmiku, który mógłby zostać użyty do promocji, umożliwi mi wybranie kroju i koloru butów. Kolejna ważna data to listopad 2017, kiedy Rafał przejeżdżając przez moje strony odwiedził mnie w pracy, żeby zebrać drugi raz obrys stóp - trudno powiedzieć dlaczego. Ustaliliśmy wtedy że przedmiotem nagrody będą bordowe ażurowane derby, co mnie bardzo ucieszyło, w szczególności, że miały być dostarczone jeszcze w 2017 roku. W okolicach lutego (jeśli mnie pamięć nie myli), po uporczywych telefonach z mojej strony, otrzymałem zdjęcia wyciętych cholewek z kolejną falą obietnic. Ostatnia ważna data to kwiecień 2018, kiedy zmęczony nieodbieraniem połączeń z mojego prywatnego numeru przez ostatnie dwa miesiące przekręciłem do Rafała ze służbowego i odebrał już po drugim sygnale To była ostatnia nasza rozmowa, gdzie Rafał w zniechęcony sposób przekazał, że zrobi mi buty, ale nie wie kiedy. Podziękowałem i zrozumiałem, że nie mam już szans na otrzymanie butów. Co ciekawe, Rafał śledzi ten wątek, gdyż niezwłocznie po moim poście dostałem maila żebym opisał całą historię bez niedomówień, co na prośbę kolegi @damiance zrobiłem powyżej. Bardzo dziękuję Rafałowi, że pojawił się u mnie w pracy, że opowiadał mi, że moje buty będą jakie chce i że wysłał mi zdjęcia cholewek. Jeżeli chodzi o dostarczenie butów to sprawa jest bardzo prosta - miały być, a nie ma. Wszyscy wiemy, że był to tylko konkurs, nastawiony na dobrą zabawę i trochę śmiechu. Udział w nim sprawił mi dużo przyjemności, a wygrana naprawdę wiele radości, szczególnie, że nigdy wcześniej nic nie wygrałem. Później wszystkie te pozytywne uczucia zmieniły się w zniechęcenie i rozżalenie. Szkoda.
 13. Dzięki, wiem. To długa (roczna) historia, ale chciałem tylko przekazać, że nie udało się i w tym przypadku doprowadzić sprawy do końca. Ciekawe czy kolegom z podium udało się zrealizować swoje nagrody...
 14. Czołem, pamiętacie konkurs z tamtego roku? Niestety nie otrzymałem nadal zwycięskich butów. A już myślałem, że coś udało mi się wygrać
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.