Jump to content

Garnitur do pracy


wiatrak123
 Share

Recommended Posts

Witam Państwa! 
Jest to mój pierwszy post na forum. Przychodzę prosić o doradztwo osób doświadczonych. Mianowicie, mam pewien problem z doborem odpowiedniego garnituru. Z racji na moje wymiary (169cm, 55kg) niesamowicie trudno jest dobrać na mnie ubrania. Co gorsze jestem perfekcjonistą, więc znalezienie odpowiednich ciuchów często graniczy z cudem. 

Garnitur potrzebny jest mi do pracy. Nic wymyślnego, najprostszy z najprostszych. Chciałbym się zmieścić w sumie 2000zł. Najbardziej zależy mi na odpowiednim dopasowaniu do szczupłej sylwetki, rodzaj i jakoś materiału są kwestią drugorzędną. Gdzie szukać odpowiedniego krawca, który sprosta mojemu wyzwaniu? Pod uwagę biorę trzy miasta, w których często bywam: Warszawa, Kraków i Rzeszów. Raczej wolałbym uniknąć szycia przez internet (suitsupply ?). Da się w ogóle spełnić wszystkie wymagania w takiej cenie? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.