Jump to content

[KRAKÓW] Tani krawiec


M.D.
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś mógłby polecić w miarę przyzwoitego krawca na studencką kieszeń? Priorytetem jest właśnie cena, ponieważ zamierzam jedynie zwężać spodnie, marynarki i płaszcz w talii. Z tego co mi się wydaje, nie jest to czynność wymagająca wysokich umiejętności. Mam co prawda swoją pobliską krawcową, robi porządnie i tanio, jednak robi po prostu tak jak się jej pokaże. Wydaje mi się, że krawiec którego szukam powinien mieć jednak minimalne pojęcie o klasycznych męskich ubraniach (moja krawcowa z pewnością go nie posiada) i gdzieniegdzie doradzić, a raczej samemu podczas pracy nie zdefasonować np. marynarki. Chyba, że moje obawy są zbyt przesadzone i zwężenie marynarki o 3-4cm ciężko jest zrobić źle.

I jak już jesteśmy przy temacie, prosiłbym również o polecenie jakichś (również tanich) punktów, w którym można sobie wyprać i wyprasować marynarkę :D

Link to comment
Share on other sites

Co do pralni chemicznej, jest taka na Krowoderskiej, po prawej stronie idąc od Plant, w bramie (trzeba dzwonić domofonem o ile nie jest otwarta). Obsługuje sympatyczny, ale specyficzny pan, bardzo dobrze prasują. Jest jeden mankament: trzeba rzeczy szybko odbierać, kiedyś przetrzymałem ponad tydzień i niestety nie były pierwszej świeżości co do aromatu ;) Typowych sieciówek pralniowych nie polecam, potrafią wybłyszczać beznamiętnych prasowaniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.