Skocz do zawartości

Promocja BwB w social media


Bartosz Żołnierkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,
z myślą o promocji Stowarzyszenia uosabiającego wyznawane przez nas idee klasycznego ubioru, savoir-vivre i dress code'u oraz w trosce o ożywienie forumowych dyskusji, postanowiłem utworzyć nakładkę na zdjęcie profilowe na Facebooku (aż dziwne, że do tej pory nikt jeszcze tego nie zrobił).
W mediach społecznościowych ze smutkiem zauważam ogniskowanie się osób, zainteresowanych ww. tematyką, wokół poszczególnych blogerów modowych, z jednoczesnym pominięciem naszych forumowych kątów. W świecie wirtualnym, przedmiotowa nakładka pełni swego rodzaju rolę nieprodukowanej już niestety stowarzyszeniowej wpinki do butonierki. Jest jednak jedno "ale" - nakładka zobowiązuje. Z chwilą jej nałożenia, stajemy się poniekąd ambasadorami ww. idei - pamiętajmy o tym, kiedy mamy zamiar udostępnić np. wątpliwą treść, dyskutując w swobodnym gronie na Facebooku.
 
Jako że zdjęcie profilowe przedstawia stricte twarz użytkownika, dość komicznym byłoby utworzenie nakładki ze stowarzyszeniowym butem, umieszczonym na wysokości ust lub... nosa ;) Dodatkowo, niewtajemniczony odbiorca miałby nie lada kłopot z rozszyfrowaniem znaczenia tegoż obuwia na naszej twarzy, a chodzi przecież o przejrzystą promocję wyznawanych przez nas wartości. Karykaturalne byłoby także umieszczenie wąsów, krawata, muszki, monokla bądź cylindra, stąd zdecydowałem się na prostą a zarazem wymowną formę nakładki w postaci nazwy stowarzyszenia. Myślałem jeszcze o stworzeniu stowarzyszeniowej nakładki na zdjęcia, które są dodawane do relacji na Facebooku, jednak odstąpiłem od tego pomysłu po przeczytaniu komunikatu, który brzmi: "29 listopada br. nakładki przesłane przez użytkowników przestaną być wyświetlane w aparacie Facebooka".
 
Wersja standardowa nakładki:

Wersja z biało-błękitną tasiemką:
 
Wersja ze złotymi wstawkami:
 
UWAGA: Przy wybieraniu nakładki upewnij się, że suwak służący do powiększania zdjęcia, jest maksymalnie przesunięty do lewej krawędzi.
Nie zapomnij także ustawić opcji: "Przełącz ponownie na poprzednie zdjęcie profilowe za: Nigdy".
 
Zauważyłeś kogoś ze stowarzyszeniową nakładką? Dodaj go do znajomych i nawiązuj kontakty!
Do zobaczenia na Facebooku :)
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.