Jump to content

Promocja BwB w social media


Bartosz Żołnierkiewicz
 Share

Recommended Posts

Szanowni,
z myślą o promocji Stowarzyszenia uosabiającego wyznawane przez nas idee klasycznego ubioru, savoir-vivre i dress code'u oraz w trosce o ożywienie forumowych dyskusji, postanowiłem utworzyć nakładkę na zdjęcie profilowe na Facebooku (aż dziwne, że do tej pory nikt jeszcze tego nie zrobił).
W mediach społecznościowych ze smutkiem zauważam ogniskowanie się osób, zainteresowanych ww. tematyką, wokół poszczególnych blogerów modowych, z jednoczesnym pominięciem naszych forumowych kątów. W świecie wirtualnym, przedmiotowa nakładka pełni swego rodzaju rolę nieprodukowanej już niestety stowarzyszeniowej wpinki do butonierki. Jest jednak jedno "ale" - nakładka zobowiązuje. Z chwilą jej nałożenia, stajemy się poniekąd ambasadorami ww. idei - pamiętajmy o tym, kiedy mamy zamiar udostępnić np. wątpliwą treść, dyskutując w swobodnym gronie na Facebooku.
 
Jako że zdjęcie profilowe przedstawia stricte twarz użytkownika, dość komicznym byłoby utworzenie nakładki ze stowarzyszeniowym butem, umieszczonym na wysokości ust lub... nosa ;) Dodatkowo, niewtajemniczony odbiorca miałby nie lada kłopot z rozszyfrowaniem znaczenia tegoż obuwia na naszej twarzy, a chodzi przecież o przejrzystą promocję wyznawanych przez nas wartości. Karykaturalne byłoby także umieszczenie wąsów, krawata, muszki, monokla bądź cylindra, stąd zdecydowałem się na prostą a zarazem wymowną formę nakładki w postaci nazwy stowarzyszenia. Myślałem jeszcze o stworzeniu stowarzyszeniowej nakładki na zdjęcia, które są dodawane do relacji na Facebooku, jednak odstąpiłem od tego pomysłu po przeczytaniu komunikatu, który brzmi: "29 listopada br. nakładki przesłane przez użytkowników przestaną być wyświetlane w aparacie Facebooka".
 
Wersja standardowa nakładki:

Wersja z biało-błękitną tasiemką:
 
Wersja ze złotymi wstawkami:
 
UWAGA: Przy wybieraniu nakładki upewnij się, że suwak służący do powiększania zdjęcia, jest maksymalnie przesunięty do lewej krawędzi.
Nie zapomnij także ustawić opcji: "Przełącz ponownie na poprzednie zdjęcie profilowe za: Nigdy".
 
Zauważyłeś kogoś ze stowarzyszeniową nakładką? Dodaj go do znajomych i nawiązuj kontakty!
Do zobaczenia na Facebooku :)
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.