Skocz do zawartości

MTM & Bespoke zakupy... w Polsce


theriel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Przede wszystkim chciałbym przywitać wszystkich tutaj piszących - cieszę się, że udało mi się trafić na to forum i mam nadzieję, że trochę tutaj zostanę...

Najpierw krótko o mnie: żyję i wydaję pieniądze poza granicami naszego pięknego kraju... niestety. Ostatnio jednak, z różnych powodów, zdarzyło się, że będę musiał dokonać sporych zakupów (około 10 koszul, kilka garniturów). Niestety, nie stać mnie aby dokonać takiego zakupu "naraz" u krawców, z których usług zazwyczaj korzystałem.

Stąd też wpadłem na wspaniały pomysł :). W Polsce z pewnością jest wielu świetnych krawców, którzy mają konkurencyjne ceny w porównaniu do SR itp. Nie mam jednak najmniejszego pojęcia o rynku w Polsce, cenach, ani dobrych warsztatach.

Stąd też moja prośba:

->Byłbym wdzięczny za polecenie krawców (?) uznawanych ogólnie za najlepszych, zajmujących się szyciem koszul (MTM/bespoke) jak i garniturów (bespoke). Wiem, że Zaremba był sławny swego czasu - ale z tego co mnie poinformowano, teraz pozostało jedynie nazwisko i zakład. Nie interesuje mnie marka - interesują mnie umiejętności i doświadczenie osoby, która będzie dokonywała pomiarów oraz trzymała igłę podczas szycia...

->Byłbym również wdzięczny za informację o cenach w Polsce za takie usługi.

Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to służę pomocą jeśli chodzi o robienie zakupów w Lodynie i Nowym Jorku, szczególnie w zakresie garniturów oraz obuwia :).

P.S. Tak po cichu liczę, że można kupić dobrej jakości koszule za mniej niż 800zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd też moja prośba:

->Byłbym wdzięczny za polecenie krawców (?) uznawanych ogólnie za najlepszych, zajmujących się szyciem koszul (MTM/bespoke) jak i garniturów (bespoke). Wiem, że Zaremba był sławny swego czasu - ale z tego co mnie poinformowano, teraz pozostało jedynie nazwisko i zakład. Nie interesuje mnie marka - interesują mnie umiejętności i doświadczenie osoby, która będzie dokonywała pomiarów oraz trzymała igłę podczas szycia...

->Byłbym również wdzięczny za informację o cenach w Polsce za takie usługi.

P.S. Tak po cichu liczę, że można kupić dobrej jakości koszule za mniej niż 800zł ...

Zaremba wrócił do wysokiej formy. Zakład godny polecenia.

O tym i innych piszę u siebie na blogu.

Co do koszul to nie wiem czy poza panią Szydlik (której nie polecam) ktoś robi bespoke. Ale MTM mamy naprawdę na wysokim poziomie. DaVinci, E.Berg i parę innych firm które równierz mają swoje źródło w Tczewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.