Skocz do zawartości

Loafersy i dopasowanie


Ladislav

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam,

 

pisze odnosnie jednego tematu, ktory mi sie wydaje, przynajmniej dla mnie naraze zagadka.

 

Dotyczy on loafersow i dopasowania tego obuwia. Zaraz wytlomacze pointe. 

W mojej kolekci do tej pory byly tylko 1 loafersy z polki Suit Supplia. Reszta to w miare dobrze dopasowane derby, oxfordy, wysokie buty...

Chcac kupic 2 pare loafersow (uwiadomujac, ze bedzie tak naprawde 1., bo posiadane przeze mnie buty, zaczalem postregac jako za male-[nie wiem czemu dopiero po dlugszym czase]) spotkalem sie z problemem.

 

>> Sprobowalem buty przez Berwicka, Loake, i znowu Suitsupply, ale nie moglem dobrac rozmiar. Wiem, ze wiekszosc to byla chyba "szerokosc" znaczona jak G. Samouczucie wygladalo tak...rozmiar 42 byl ok, co do dopasowania na piecie i w wiekszosci tez w srodstopiu, natomiast i to byl "problem" w obszarze palcow, mi noga chocby delikatnie potrafila dotykac przodu buta.

(42.5 mi de facto w wypadku kazdego modelu spadal z piety.)

 

Dotyk byl w niektorych modelach dosyc odczuwalny, wiec sie dziwilem, w czym problem.

W koncu skonczylem z piekna para loafersow od Santosa, 42 rozmiar, gdzie rowniez spotrzegam, ze glownie w prawym bucie wystepuje delikatny kontakt palcow s przodem buta (jest to model 4210). Wiele w nich naraze nie przeszedlem (specjalnie miejac na mysli spacer dlugszy jak 2 km), wiec ciezko mi siadzic.

 

Chcialbym znac wasza opinie na temat specyfik ksztaltu stopy w wypadku buta wersji F vs. G co do szerokosci. 

Macie moze podobne doswiadczenia? 

Chcialem jeszcze sprobowac przymierzyc inna marke, ale naraze z tych co mi sie podobaja, to zawsze trafiam szerokosc stopy oznaczona jak G. Ogolnie rzecz biorac, nie wiem jak byloby mozliwe ograniczyc, czy ma sie waska stope czy raczej przecietnie szeroka:D.

 

Serdeczne dzieki,

 

L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.