Jump to content

Carlos Santos 10008 Wine Shadow


jarecki
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy na forum ale podejrzewam, że zostanę tu dłuższy czas. Czytając to forum anonimowo podjąłem decyzję o pierwszych butach z "wyższej półki". Wybór padł na Berwick 3561 Tan RS. Buty kupiłem w moim normalnym rozmiarze 44 pomimo tego, że większość z forumowiczów polecała mniejszy rozmiar niż nosi się na codzień. Buty po kilku przygodach z obtarciem pięt teraz już bardzo mnie cieszą i uważam, że to był dobry wybór i dobry rozmiar.

Teraz chcę kupić drugą parę żeby nie "zamęczyć" Berwicków codziennym użytkowaniem. Dosyć długo się nad drugą parą zastanawiałem. Początkowo miały być Monki ale ostatecznie wybór padł na Carlos Santos 10008 Wine Shadow. Niestety szukając w necie i tutaj na forum informacji o kopycie Z 243/H nie potrafię porównać do kopyta z Berwicków.

Liczę, że może ktoś tutaj będzie potrafił poradzić, czy jeżeli w/w Berwicki pasują na moje stopy bardzo dobrze to czy te CS jest szansa, że też będą pasowały?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam 3561 w rozmiarze 9,5/44 oraz CS6942 w rozmiarze 9/43 (to samo kopyto, co w tych, które podlinkowałeś. Berwicki się dość mocno rozbiły - są dosyć luźne, ale komfortowe. Santosy długo się dopasowywaly i po wielu tygodniach udręki i akcjach w rodzaju mokra skarpeta na prawidło są też komfortowe. Następnym razem wziąłbym 9,5, żeby się tyle czasu nie męczyć.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.