Jump to content

Ogólnopolska Impreza BwB, 21 kwietnia 2018 r. - Szczecin


wally
 Share

Recommended Posts

W imieniu Stowarzyszenia But w Butornierce jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 21 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00 organizowane zostanie kolejne ogólnopolskie spotkanie wszystkich miłośników męskiej elegancji, sztuki rzemieślniczej oraz savoir vivre – skupionych głównie (lecz nie tylko) wokół Naszego Forum.

Tym razem na miejsce spotkania został wybrany leżący na północnym-zachodzie Szczecin. Miasto ciekawe, bo łączące wszechobecną zieleń i wodę wraz z urodą zabytkowej, secesyjnej architektury przenikającej się z nowoczesnością.

Z tego też powodu na miejsce spotkania wybraliśmy Budynek Filharmonii im. M. Karłowicza, o którym od momentu jego powstania można z całą pewnością powiedzieć, że stał się wizytówką miasta. Zaprojektowany przez architektów ze studia Barozzi Veiga z Barcelony został w 2015 r. wyróżniony prestiżową Europejską Nagrodę Architektoniczną im. Miesa ven der Rohe i szybko zdobył sympatię oraz uznanie mieszkańców.

Lecz Szczecin to nie tylko zieleń, zabytki i liczba rond w ruchu drogowym przyprawiająca kierowców z pozostałej części kraju o zawrót głowy – to również prężna i zorganizowana lokalna społeczność BwB, która będzie licznie reprezentowana i która również serdecznie zaprasza wszystkich miłośników męskiej elegancji.  

Reasumując powyższe - Stowarzyszenie zaprasza wszystkich Forumowiczów, Sympatyków, Członków Stowarzyszenia oraz jego Partnerów – wraz z osobami towarzyszącymi do Budynku Filharmonii im. M. Karłowicza, mieszczącym się przy ul. Małopolskiej 48.

Celem spotkania będzie wzajemna integracja, promocja lokalnych rzemieślników i przede wszystkim – dobra zabawa!

Do zobaczenia!

Tomek

 

29351953_1310665325699901_2424584848054450093_o.thumb.jpg.1b46bfb425407023410ba4fc303b6b17.jpg

(źródło: Facebook Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie)

 

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem jakie są Wasze wrażenia, ale muszę przyznać, że w moim odczuciu  impreza udała się znakomicie :) Nie robiłem co prawda liczby obecności, ale w różnych godzinach przewinęło się ok. 20 osób (?). W moich rozmowach dnia następnego nie znalazłem nikogo niezadowolonego - wręcz przeciwnie. Było sympatycznie, koleżeńsko, wesoło i rzeczowo ;) 

Chciałem z całego serca podziękować wszystkim gościom - wśród których były osoby, które znam jak i te, którzy zdecydowały się przyjść po raz pierwszy. Doceniamy odwagę, mam nadzieję, że nie było tak źle :) i że część z Was będzie przychodzić na comiesięczne spotkania. 

Tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli być obecni mogę zapewnić, że na pewno nie skończy się na tym jednym wydarzeniu w formacie jaki miał ostatnio miejsce, a zaplanujemy kolejne (prawdopodobnie jeszcze pod koniec tego roku). Bogatsi o nowe doświadczenie przygotujemy nowe atrakcje, jak również postaramy się nagłośnić całą akcję jeszcze bardziej. 

Niektóre zdjęcia wczorajszego dnia powinny pojawić się w tym wątku, ewentualnie proszę prosić kolegę @roelegant w PW. 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.