Jump to content

Kołnierz doczepiany


Anthon
 Share

Recommended Posts

Szanowne Panie, szanowni Panowie, 

chciałbym jedną z moich koszul przerobić tak, aby zamiast swojego stałego, standardowego kołnierzyka, miała kołnierz doczepiany. Taki, jaki sam sobie wybiorę i w razie potrzeby wymienię. Pytanie brzmi - jak to zrobić? Przykład kołnierzyka: http://www.darcyclothing.com/shop/collars/washable-arundel-collar-co129w.html
Z tego co wiem, doczepia je się na dwa guziki - z przodu i z tyłu. Powinienem odpruć sam kołnierz i w jakiś sposób (i tu zwracam się do forumowiczów) umożliwić doczepienie tego pożądanego przeze mnie czy powinno się odpruć cały kołnierz wraz ze stójką? Niestety nie wiem, dlatego zwracam się do Was. Najpierw chciałbym poznać sposób, w jaki się to robi. Być może sam dam radę coś takiego wykonać. Jeżeli stwierdzę, że nie podołam - oddam to do pracowni krawieckiej. I tu pojawia się druga kwestia - który krawiec we Wrocławiu jest w stanie wykonać, bądź co bądź, taki niecodzienny projekt? 

Pozdrawiam, 
Bartek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.