Jump to content

Poprawki w mundurze


Adrian_S94
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, 

Stworzyłem ten temat ponieważ poszukuje kilku porad. Zbliża się powoli mój ślub, na który zgodnie z tradycją chce pójść w mundurze galowym Sił Powietrznych. Jednak posiadam bardzo szczupła sylwetkę, i mundur który otrzymałem, pomimo zapewnień Pań w mundurówce że będzie dobrze, nie leży najlepiej. Do tej pory jakoś tak żyłem, jednak na ślubie nie mogę tak wyglądać. Trochę boję się pójść z nim do pierwszej lepszej osiedlowej krawcowej. Stąd moje pytanie do was, gdzie mógłbym się udać aby dopasować go do mojej sylwetki. 

Większe miasta do których mógłbym się udać to Lublin, Łódź, Rzeszów i w ostateczności Warszawa. 

Dodatkowo chciałbym uszyć koszule mtm, biała z kryta plisa i francuskim mankietem. Tutaj pytanie czy na takiego nowicjusza czekają jakieś pułapki związane z szyciem mtm, np.  odnośnie materiałów? Chciałbym oczywiście udać się do jakiegoś lokalnego salonu, żeby nie zarazić się za pierwszym razem zamawianiem online. 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie poprawek, to moim zdaniem będzie chodziło o zwężenie w ramionach, powinno to poprawić całokształt, a taliowanie nie jestem pewien, ale raczej nie powinienem tego robić, zmieniłoby to charakter ubioru. Na Pana Basia trafiłem już przeglądając forum i właśnie zastanawialem się nad odwiedzeniem go w tej sprawie w tym tygodniu.  

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kontakt do firmy Ostrowski, po krótkiej rozmowie telefonicznej, mówili że może być problem ale zapraszają to wtedy zobaczą co da się zrobić, jednak godziny otwarcia utrudniają mi wizytę u nich. Na chwilę obecną planuje odwiedzić w czwartek lub piątek Pana Basia w Łodzi, na pewno dam znać jak efekt spotkania. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
52 minuty temu, jol70po napisał:

Godny polecenia zakład szyjący mundury to Hero Collection. Oferuje mundury, koszule, kamizelki taktyczne, obuwie oraz inne sorty mundurowe. Prace wykonują niezwykle starannie, z dbałością o detale. Polecam.

 

Wy już się nawet nie staracie :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.