Jump to content

[LUBLIN], Pracownia czapek


Jarosław
 Share

Recommended Posts

Gdyby ktoś poszukiwał czapki to na Zamojskiej 33 jest mała pracownia P. Kazimierza Wójcika. Ja nie kupowałem więc nie mogę nic powiedzieć na temat jakości ale wybór jest duży. Muszę wyrazić tu swój podziw dla P. Kazimierza, że w tym wieku (a ma już ponad 80 lat) ciągle chce mu się prowadzić zakład. Tutaj jest link do wywiadu sprzed kilku lat z P. Wójcikiem http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90440,4355778.html.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

artykuł trochę stary http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90440,4355778.html ale:

Klienci zwykle przynoszą swoje rysunki, czasem materiał. - Kiedyś dużo robiłem czapek z futra. Ludzie przynosili wyprawione piżmaki, króliki, skóry z cielaka, czy kozy. Jak nie mieli takich to przynosili nawet wyprawione futerka z kota, albo psa. Teraz zamówienia na futrzane czapki zdarzają się rzadko. Czasem ktoś zamówi czapkę z bobra - mówi.

Link to comment
Share on other sites

No racja. Przyznam, że artykuł czytałem dawno i nie pomyślałem, żeby zapytać się o uszycie czegoś dla mnie. Ale zmyliło mnie trochę to jak tłumaczyłem mniej więcej o co mi chodzi i w jakim kolorze to usłyszałem, że nie ma zapotrzebowania na takie kolory więc się ich nie robi. No ale jak mówi powiedzenie "kto pyta nie błądzi" a jak ktoś nie pyta to chodzi z gołą głową ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.