Jump to content

[Górny Śląsk] Dobry fryzjer męski - gdzie iść?


mrkaramba
 Share

Recommended Posts

Polecacie jakieś zakłady w Katowicach i okolicach? Ja lata całe chodziłem do salonu Damiana Dudy, ale czuję że potrzebuję świeżego spojrzenia, kogoś, kto mi wymodeluje fryzurę w pożądanym przeze mnie kierunku.

 

Dobry jest również Lucjan Szajbel w Rudzie Śląskiej, ale może znacie jeszcze inne dobre salony / fryzjerów gdzie można bez obaw iść i gdzie się znają na tym co robią.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. W desperacji wczoraj jeszcze przeczytałem połowę wątku na wizaż.pl :mrgreen:

 

O Tomku Małku nie piszą tam, natomiast o Wojtku Wajdzie tak.

Do tego jeszcze:

 - Marginess na Panewnickiej

 - Maniewski - ale tam chyba zależy mocno do kogo się trafi, jakkolwiek generalnie dobre opinie

 - Berendowicz&Kublin  - bardzo mieszane opinie. Dla odważnych - podobno cięcię za 5zł przez praktykanta (pod okiem kogoś doświadczonego)

 - Wojciech Langos

 

Jeżeli chodzi o kobiety, zastrzeżenia w głównej mierze dotyczą popsutych kolorów. Czasem były zastrzeżenia co do cięcia - szczególnie na temat tego że fryzjerzy kompletnie nie słuchają co klient chce.  I że robią grzywki chociaż któraś nie chce, ale za krótko tną, czy źle suszą (tzn robią coś czego klient absolutnie nie chce). Niekoniecznie apropo powyższych, tylko generalnie. Jak wszędzie, wszystko zależy od człowieka a nie salonu.  Jakkolwiek uważam, że te najbardziej znane powinny jednak trzymać jak najwyższy poziom. Pomijam ignorantów z wizją, a o zapłakanych kobietach wracających do domu też można się sporo naczytać, nawet z bardzo znanych (i drogich salonów). Oraz o tym jak czasem dobre panie z tzw. osiedlowego salonu im ratowały potem głowy.

Link to comment
Share on other sites

Mogę szczerze polecić Lucjan's Barbershop w Gliwicach. Oczywiście już sama nazwa sugeruje, że nie jest to miejsce zbyt tradycyjne czy konserwatywne. Ale fachowości i świeżego spojrzenia odmówić im nie można.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.