Skocz do zawartości

[Górny Śląsk] Dobry fryzjer męski - gdzie iść?


mrkaramba

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie jakieś zakłady w Katowicach i okolicach? Ja lata całe chodziłem do salonu Damiana Dudy, ale czuję że potrzebuję świeżego spojrzenia, kogoś, kto mi wymodeluje fryzurę w pożądanym przeze mnie kierunku.

 

Dobry jest również Lucjan Szajbel w Rudzie Śląskiej, ale może znacie jeszcze inne dobre salony / fryzjerów gdzie można bez obaw iść i gdzie się znają na tym co robią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W desperacji wczoraj jeszcze przeczytałem połowę wątku na wizaż.pl :mrgreen:

 

O Tomku Małku nie piszą tam, natomiast o Wojtku Wajdzie tak.

Do tego jeszcze:

 - Marginess na Panewnickiej

 - Maniewski - ale tam chyba zależy mocno do kogo się trafi, jakkolwiek generalnie dobre opinie

 - Berendowicz&Kublin  - bardzo mieszane opinie. Dla odważnych - podobno cięcię za 5zł przez praktykanta (pod okiem kogoś doświadczonego)

 - Wojciech Langos

 

Jeżeli chodzi o kobiety, zastrzeżenia w głównej mierze dotyczą popsutych kolorów. Czasem były zastrzeżenia co do cięcia - szczególnie na temat tego że fryzjerzy kompletnie nie słuchają co klient chce.  I że robią grzywki chociaż któraś nie chce, ale za krótko tną, czy źle suszą (tzn robią coś czego klient absolutnie nie chce). Niekoniecznie apropo powyższych, tylko generalnie. Jak wszędzie, wszystko zależy od człowieka a nie salonu.  Jakkolwiek uważam, że te najbardziej znane powinny jednak trzymać jak najwyższy poziom. Pomijam ignorantów z wizją, a o zapłakanych kobietach wracających do domu też można się sporo naczytać, nawet z bardzo znanych (i drogich salonów). Oraz o tym jak czasem dobre panie z tzw. osiedlowego salonu im ratowały potem głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę szczerze polecić Lucjan's Barbershop w Gliwicach. Oczywiście już sama nazwa sugeruje, że nie jest to miejsce zbyt tradycyjne czy konserwatywne. Ale fachowości i świeżego spojrzenia odmówić im nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja mam zamiar wybrać się do Michała Wadasa: http://www.salonwadas.pl/kontakt/ - to młody stylista fryzur, ale z doświadczeniem. Opinie ma dobre, by rzec - bardzo dobre. Napiszę po wizycie jak wrażenia. Podoba mi się zwłaszcza program pielęgnacyjny, ale i fakt, że przeprowadza metamorfozy kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.