flpx Opublikowano 8 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 8 Maja 2016 Witajcie Zdecydowałem się na uszycie trzyczęściowego garnituru u mistrza Michała Stenki w Żukowie. Kolor ciemny granat, lekka flanela od J&J Minnis z eBay. Kamizelka dwurzędowa z klapami szalowymi. Marynarka o klapach otwartych, z wszyciem rękawów "con rollino". Na zdjęciu z trzeciej miary ramiona są zbyt szerokie a rękawy za długie - zostało to skorygowane. Spodnie bez szlufek, na szelki, z zakładkami i mankietami. Zdjęcia kiepskie ze względu na to, że zrobione po kilkugodzinnym użytkowaniu garnituru a tkanina dość mocno się gniecie. Przy następnej okazji wrzucę nowe. To mój pierwszy garnitur bespoke. W następnym poprawiłbym krzywiznę klapy nad guzikiem i obszycie dziurek. Materiału miałem 4m co ledwo wystarczyło. Podszewka wiskozowa. Spodnie mają 21cm dołem, muszę je poszerzyć, bo strasznie się gniotą przy siadaniu. Ostre światło- krawat w rzeczywistości jest bordowy. http://imgur.com/tdjEUd7 http://imgur.com/ZHLX7t0 http://imgur.com/DFy7hmn http://imgur.com/ys3WJmb http://imgur.com/4ZkbZOx http://imgur.com/sYriuFN http://imgur.com/w7BWtdt Pozdrawiam Filip 2 Cytuj
damiance Opublikowano 9 Maja 2016 Zgłoś Opublikowano 9 Maja 2016 Filipie, sugeruję ładowanie zdjęć na serwer forum, lub jeszcze prościej - - przy użyciu przycisku "grafika" wstawienie adresu obraz z zewnętrznego serwera (jak poniżej), łatwiej się przegląda niż klikając na linki. pozdrawiam, Damian Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.