Skocz do zawartości

Kowbojki


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Chmielna 20 - nie szyją już na miarę, ale wciąż w ofercie są znakomite buty GYW produkowane w Meksyku (na pojedynczej i podwójnej podeszwie). Ceny - już od 800 złotych. Dla miłośników egzotyki - widziałem u nich ostatnio country shoes z cholewką wykonaną z kobry malajskiej w cenie, bagatela, ponad 2,000 złotych.

http://allegro.pl/kowbojki-buty-kowbojs ... 84479.html

piszesz o tym sklepie? rzeczywiscie buciki ciekawe, nie na codzien, ale ja lubie takie wesołe obuwie na okres jesień/wczesna zima...prawde piszac w nosie tez mam co ludzie postronni o tym sadza i komentarze typu 'wiocha', 'nikt powazny nie chodzi w takich

butach':) to mysle rozni tzw. wolne zawody od zniewolonych....kowbojki ze skor egzotycznych od poczatku byly dla mnie jakas ekstrawagancja, a nie kojarzylem tego z ludycznoscia czy wiejskoscia...buty ze skóry węża zyja moim zdaniem wlasnym zyciem, nie maja zwiazku z kombajnami i traktorami czy tez kuńmi dla mnie....

tutaj piekne buty ma dosyc ciekawy wokalista, tym razem gładkie i nieegzotyczne:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 5 years later...

Ktoś, kto nie nosił kowbojek nigdy nie doceni ich wartości użytkowych. Przepraszam jeśli kogoś urażę, ale dla mnie wiochą są baby w kozakach ze skaju i tak zwani panowie w adidaskach. Kiedyś, nie tak dawno mówiono; poznaj Pana po cholewach. Niestety polska , męska tradycja, czyli buty oficerskie w rezultacie eliminacji ziemian i szlachty przez okupantów przeszła do historii. Współcześni tak zwani panowie nie do końca są panami, skoro jesienią i zimą biegają w trampkach lub adasiach. Żałosne. Projektanci mody, już małolaty ubierają w rajtarskie botforty, a normalny facet nie może kupić w sklepie skromnych kozaków, do połowy łydki. I broń Boże nie kupujmy trzewików, ponieważ to tak naprawdę są buciki o damskim rodowodzie. Po co schylać się, czyścić i wiązać sznurówki? Cholewy są i praktyczne i wygodne. U kobiet wyglądają wulgarnie ponieważ mają męskie pochodzenie. Portale mody ze współczesnych kobiet robią dziwki, ubierając je w męskie kurtki, spodnie i buty. Pogratulować kreatywności projektantom mody. Kalesony to leginsy itd. Wyszli na przeciw damskim kompleksom. Im wyższe cholewy, tym większe kompleksy, że czegoś między nogami brakuje.

Wracając do tematu: kowbojki to obuwie ze skóry, a podeszwa posiada wkładkę z korka. To wspaniałe obuwie na gorące dni, w przeciwieństwie do syntetycznych hi-tech Adasiów. Skaje, nylonowe siateczki to i tandeta i taniocha, ale współczesnym klientom katalogowym da raądę wmówić i trampki zimowe Converse na zimę. I za LOGO24.pl tylko za coś koło 600 zł. Żyję już trochę lat, ale nawet w czasach tak zwanej komuny, nikt nie reklamował trampek i adidasków jako obuwia na zimę. Jeszcze parę lat i dla panów typowym, klasycznym obuwiem na zimę będą klapki. Pozdrawiam

 

Edytowane przez mosze
italic -> normal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.