Jump to content

NorthFace Chukka(skóra naturalna)


Proth7
 Share

Recommended Posts

Witam. Moja wiedza na temat pielęgnacji butów jest właściwie zerowa. Niby można wyczytać różne rzeczy na portalach, ale piszę tutaj ponieważ nie chcę zniszczyć sobie butów czytając rady kogoś kto może się kompletnie nie znać na rzeczy. ;) Zakupiłem sobie buty jesienno-zimowe NorthFace Chukka

/ http://www.zappos.com/the-north-face-ballard-ii-chukka(te ciemniejsze). Jeśli się nie mylę to buty nubuckowe? Na tym portalu piszą że to skóra licowa http://8a.pl//buty-zimowe/buty-the-north-face-ballard-ii-chukka-chutney-brown-cherry-stain-brown.html .Może ktoś wie?:)  Bardzo zależy mi na pielęgnacji tych butów. Próbowałem delikatnie szczoteczką je wyczyścić ale mam wrażenie że je niszczę w ten sposób więc odpuściłem. Czym można je wyczyścić tak aby ich nie zniszczyć? Co należałoby zakupić(obojętne mi ile to będzie kosztować byleby działało) bo buty są naprawdę wygodne. Bardzo dziękuję za wszelkie rady. :)
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że widziałem już ten model z nubuku i nubuku olejowanego. Zrób fotkę w świetle dziennym własnej pary dla pewności i podeślij na adres sklepowy multirenowacji z zapytaniem, a ekipa dobierze Ci produkty konkretnie pod Twoją wersję. O nubuk olejowany i woskowany dba się po prostu w nieco inny sposób. No i przy tych skórach trzeba akceptować charakterystyczne dla niej jaśniejsze ryski i przebarwienia w pracujących miejscach cholewki oraz tam, gdzie skóra złapie kontakt z czymś twardym. Taki ich urok. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.