Jump to content

zegarek nurek


Recommended Posts

Szanowni koledzy,

 

orientuje się któryś z was gdzie mógłbym kupić Orient Big Mako Blue , najlepiej w jakimś polskim sklepie , a nie ściągane z zagranicy?

Lub możecie polecić coś podobnego, w cenie do 700 zł ( w takiej znalazłem Big Mako, ale niestety nie jest dostępny w sklepie ), chodzi mi o nurka, ale tak samo w polskim sklepie internetowym lub coś w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

ktoś zamawiał z tej pierwszej strony? W sumie były by to moje pierwsze zakupy przez internet z zagranicy. 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/80506-zakupy-w-orientuhrende/

 

Zakupy przez internet mają w sobie ten fajny dodatek emocji - wyślą/nie wyślą :) nawet jak nikt tam nie zamawiał to czasem warto się skusić.

Kiedyś kupowałem Mondię z Malezji, którą znalazłem na blogu zegarkowym jakiegoś gościa. napisałem mu maila, przelałem kasę i po miesiącu paczka dotarła, oczywiście bez uszczerbku.  Innym razem zakup w tym samym stylu z Argentyny - gość mi wysłał zegarek, który był zapakowany w woreczek, który był wyłożony na sianku, a następnie w kartoniku który był w innym kartoniku zapakowanym w kolorowy, ozdobny papier, potem w kolejnym pudełku, w następnym pudełku, obłożony szarym papierem i na końcu główne pudełko z listem przewozowym. Czułem się jak dziecko ściągając te wszystkie warstwy, choć zaczynałem mieć wątpliwości czy w ogóle coś będzie w środku (w którymś z kolei pudełku był jeszcze odręcznie napisany list z podziękowaniami). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.