MCH Posted February 4, 2015 Report Posted February 4, 2015 Panowie, czy ktoś z was kiedyś miał okazję widzieć wyroby Pracowni Obuwia Jerzego Bienia, albo je nosić ?Nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych informacji na jego temat, zastanawiam sięczy w ogóle warto do niego jechać. Jeżeli nikt nic na jego temat nie wie, to przedstawię miejsce w paru słowach po wizycie. Planuję tam pojechać po 12 II. Quote
MCH Posted March 11, 2015 Author Report Posted March 11, 2015 Kopyta sprzedane : "panieeee... To za wysokie podatki były" Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.