Jump to content

[Wrocław] Tkaniny koszulowe


aldabi
 Share

Recommended Posts

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!

 

 

Spytam z ciekawości - co z tymi tkaninami chcesz zrobić? Tzn. co to się domyślam ale gdzie/u kogo?

 

Planuję pierwszą koszulę bespoke. Eksperymentalnie. Do tej pory kupowałem koszule RTW i od razu przerabiałem u krawcowej. Efekt mnie jednak do końca nie satysfakcjonuje ponieważ nie zawsze da się idealnie koszulę dopasować i muszę się pogodzić z pewnymi niedoskonałościami. Cenowo też nie wychodzi to zbyt dobrze ponieważ dobra koszula swoje kosztuje + koszt przeróbki (jak jest większa to nawet 100 zł). Postanowiłem więc zaryzykować i i sprawdzić jak wyjdzie bespoke :)

 

Będzie to robić krawcowa, z którą współpracuję. Widziałem też, że szyła dla kogoś marynarkę i wyszło to zgrabnie. Namiary: http://www.pracownia.hostei.com/

 

 

W sumie każdy krawiec, który jest w stanie szyć garnitury, koszulę tez powinien ogarnąć. Problemem jednak są kołnierzyki i mankiety - reasumując koszt okaże się, że szybciej, łatwiej i przyjemniej zamówić po prostu MTM.

 

Do MTM miałem dwa podejścia, generalnie wyszło to drogo i mało udanie więc wróciłem do przerabiania RTW. Zgadzam się, że była by to opcja najlepsza - kwestia tylko znalezienia usługi na odpowiednim poziomie. Możesz polecić jakieś miejsce we Wrocławiu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.