Skocz do zawartości

Sylwester 2014/2015 - gdzie?


Bażant

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Planuję małą niespodziankę po-świąteczną dla narzeczonej i chciałem w tym roku wybrać się razem z nią w jakieś ciekawe miejsce w którym będziemy mogli spędzić 3-4 dni włącznie z Sylwestrem. W zeszłym roku byliśmy na koncercie muzyki filmowej w Filharmonii a następnie na kolacji w restauracji, no ale potem powrót do domu i czar pryska.

 

Może być to hotel, albo pensjonat (chętniej - ale bez nacisku). Warunki są dwa - w granicach naszej pięknej ojczyzny albo maksymalnie w promieniu 400km od Szczecina. Warunek taki, ponieważ narzeczona jest po poważnej operacji na nogę i nie może podróżować długo w pozycji siedzącej - więc im bliżej tym lepiej. Poza tym oczekuję niezapomnianej atmosfery - niekoniecznie musi być to wyszukany hotel, powinno być przyjemnie i w miarę kameralnie. Podstawą oczywiście ma być dobra kuchnia i bukiet win! Muzyka (na żywo) - klasyczna i filmowa dla mnie. Jazz, blues, latino dla damy. Jeśli chodzi o pokoje - wystarczy, że będzie czysto, miękko i schludnie.

 

Może macie jakieś zeszłoroczne doświadczenia w tej materii? Może coś nietypowego...? Ideałem byłby pobyt połączony np. z degustacją win, serów. Może być to także sylwestrowa kolacja w restauracji z bogatym menu + dodatkowo pobyt w hotelu... chcemy to zapamiętać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczeń z samym miejscem nie mam, ale mam doświadczenie z szukaniem Sylwestra i powiem Ci tak - Sylwestra marzeń szuka się w Sierpniu lub we Wrześniu, bo wtedy jest duży wybór i czas na szukanie, a nie pod koniec Listopada gdy nawet jeżeli było coś co by Ci odpowiadało, to wszystkie miejsca zostały już dawno zarezerwowane przez zapobiegliwych. :) Nie mniej jednak życzę powodzenia w szukaniu, i trzymam kciuki żeby się udało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie do końca. Teraz jest tyle miejsc, ze zawsze cos sie znajdzie. Teraz ograniczeniem jest raczej kasa, bo większość fajnych miejsc za sylwestra z noclegiem bardzo dużo sobie liczy.

Jako miejsce mogę ci polecić www.bursztynowypalac.pl . Od Szczecina niedaleko. Albo jeszcze Dolina Szarlotty.

Ale nie wiem jaki maja program na sylwestra, wiec musisz sprawdzić sam czy Ci to będzie odpowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bursztynowy Pałac jest cudowny - szczególnie na zdjęciach... Ale faktycznie cenowo to trochę za mało czasu pozostało, żeby przekonać do takiego wydatku swój budżet :)

Winnica to świetny pomysł - nie wpadłem na to, a przede wszystkim nie wiedziałem, że aż tyle ich mamy w Polsce. Zdecyduję się jeszcze w tym tygodniu, bo faktycznie czasu zostało niewiele.

 

Dziękuję Panowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.