Jump to content

Sylwester 2014/2015 - gdzie?


Bażant
 Share

Recommended Posts

Panowie,

 

Planuję małą niespodziankę po-świąteczną dla narzeczonej i chciałem w tym roku wybrać się razem z nią w jakieś ciekawe miejsce w którym będziemy mogli spędzić 3-4 dni włącznie z Sylwestrem. W zeszłym roku byliśmy na koncercie muzyki filmowej w Filharmonii a następnie na kolacji w restauracji, no ale potem powrót do domu i czar pryska.

 

Może być to hotel, albo pensjonat (chętniej - ale bez nacisku). Warunki są dwa - w granicach naszej pięknej ojczyzny albo maksymalnie w promieniu 400km od Szczecina. Warunek taki, ponieważ narzeczona jest po poważnej operacji na nogę i nie może podróżować długo w pozycji siedzącej - więc im bliżej tym lepiej. Poza tym oczekuję niezapomnianej atmosfery - niekoniecznie musi być to wyszukany hotel, powinno być przyjemnie i w miarę kameralnie. Podstawą oczywiście ma być dobra kuchnia i bukiet win! Muzyka (na żywo) - klasyczna i filmowa dla mnie. Jazz, blues, latino dla damy. Jeśli chodzi o pokoje - wystarczy, że będzie czysto, miękko i schludnie.

 

Może macie jakieś zeszłoroczne doświadczenia w tej materii? Może coś nietypowego...? Ideałem byłby pobyt połączony np. z degustacją win, serów. Może być to także sylwestrowa kolacja w restauracji z bogatym menu + dodatkowo pobyt w hotelu... chcemy to zapamiętać :)

Link to comment
Share on other sites

Doświadczeń z samym miejscem nie mam, ale mam doświadczenie z szukaniem Sylwestra i powiem Ci tak - Sylwestra marzeń szuka się w Sierpniu lub we Wrześniu, bo wtedy jest duży wybór i czas na szukanie, a nie pod koniec Listopada gdy nawet jeżeli było coś co by Ci odpowiadało, to wszystkie miejsca zostały już dawno zarezerwowane przez zapobiegliwych. :) Nie mniej jednak życzę powodzenia w szukaniu, i trzymam kciuki żeby się udało. :)

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba nie do końca. Teraz jest tyle miejsc, ze zawsze cos sie znajdzie. Teraz ograniczeniem jest raczej kasa, bo większość fajnych miejsc za sylwestra z noclegiem bardzo dużo sobie liczy.

Jako miejsce mogę ci polecić www.bursztynowypalac.pl . Od Szczecina niedaleko. Albo jeszcze Dolina Szarlotty.

Ale nie wiem jaki maja program na sylwestra, wiec musisz sprawdzić sam czy Ci to będzie odpowiadało.

Link to comment
Share on other sites

Bursztynowy Pałac jest cudowny - szczególnie na zdjęciach... Ale faktycznie cenowo to trochę za mało czasu pozostało, żeby przekonać do takiego wydatku swój budżet :)

Winnica to świetny pomysł - nie wpadłem na to, a przede wszystkim nie wiedziałem, że aż tyle ich mamy w Polsce. Zdecyduję się jeszcze w tym tygodniu, bo faktycznie czasu zostało niewiele.

 

Dziękuję Panowie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.