Skocz do zawartości

[GLIWICE] - odnowa, renowacja obuwia WWW.CZYSTYBUT.PL


Muniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

 

Polecam usługi wykonywane przez Pana Marka Balińskiego (www.czystybut.pl) - odnowa, renowacja obuwia itp.

 

Z uwagi na brak wiedzy i doświadczenia z odpowiednią konserwacją obuwia zimowego prawie zniszczyłem swoje buty. Obuwie użytkowane przez dwie zimy, konserwacja wyglądała następująco: przecieranie wilgotną ścierką, a następnie nakładanie na obuwie dużych ilości bezbarwnej pasty z efektem wysokiego połysku.

 

Byty "technicznie" nie były zniszczone, jedynie skóra jakaś taka sztuczna i w miejscach zgięć wyglądały jakby kolor zmieniły. Pasta bezbarwna w tych miejscach zrobiła się białą. Po lekturze jak powinna wyglądać odpowiednia konserwacja obuwia zabrałem się do pracy, dokonałem zakupu odpowiednich środków (www.multirenowacja.pl) i do dzieła. Niestety pasta była tak wtłoczona w skórę, że nie było możliwości jej usunięcia.

 

Załamany faktem, że czeka mnie kolejny wydatek (na nowe buty) dostałem namiar na Pana Marka Balińskiego (www.czystybut.pl). Wymiana maili ze zdjęciami, ustalenie warunków współpracy, następnie wysłałem obuwie do Pana Marka. Czas wykonywania usługi ok 1 tydzień. Paczka przyszła, otwieram i oczom nie wierze. Obuwie wyczyszczone (czyt. warstwa pasty nabłyszczającej całkowicie usunięta) nałożone preparaty firmy Saphir.

 

Podejrzewam, że jakbym od samego początku użytkowania przedmiotowego obuwia używał prawideł to po wykonaniu usługi przez Pana Marka ciężko było by ustalić czy buty były użytkowane 1 mc czy 2 mc.

 

Cena wcześniej ustalona nie uległa zmianie i w mojej ocenie mając na uwadze nakład pracy była umiarkowana. Z wykonania opisanej usługi jestem bardzo zadowolony dlatego z wielką przyjemnością mogę polecić Wam usługi Pana Marka Balińskiego (www.czystybut.pl).

 

Ubolewam nad faktem, iż nie posiadam dokumentacji fotograficznej.

 

 

ps.

nr tel. do Pana Marka 519-057-868

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Niestety w owym czasie nie dysponowałem aparatem fotograficznym aby udokumentować wszystkie zabiegi jakim były poddane w/w obuwie.

W skrócie nadmienię, iż musiałem je trzy razy myć aby usunąć starą zalegającą pastę samopołyskową (to koszmar), jak już się doprowadzi skórę do stanu kiedy pory skóry są otwarte to pozostaje dobre odżywienie. W tym przypadku kilka razy zostały napuszczone szwy olejem w płynie i całość obuwia kremami Saphir.

Do każdego zlecenia podchodzę bardzo poważnie i robię jak dla siebie, bo najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta, gdyż później bardzo miło się czyta takie recenzje :)

 

Polecam się,

 

Marek Baliński

www.czystybut.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witam, 

Rzeczywiście przy tej realizacji nie uwieczniłem tego na zdjęciach z powodu braku aparatu, ale postaram się przy następnych wpisach zamieszczać trochę moich kolejnych i obecnych dokonań, jednocześnie odsyłam również do mojej strony na Facebooku :)

- https://www.facebook.com/Czystybut/photos/a.728147360595464.1073741826.359851630758374/736754939734706/?type=1&theater

https://www.facebook.com/Czystybut/photos/a.728147360595464.1073741826.359851630758374/732852156791651/?type=1&theater

post-4673-0-31487300-1417426785_thumb.jp

post-4673-0-10809400-1417426815_thumb.jp

post-4673-0-94878400-1417426854_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.