Jump to content

Partigiani / CS / Yanko + Rozmiar


Mirror
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

pierwszy post na forum, więc na starcie chciałbym się przywitać.

O co chodzi: przy okazji poszukiwań butów na okazję formalną (ślub a zaraz potem chrzest w rodzinie) wpadłem w wir oglądania dobrych, klasycznych butów. Mam jednak problem z rozmiarem - po rozmowie z Klasycznymi Butami, gdzie zaproponowano mi najpierw rozmiar 40 oksfordów Berwicka, następnie jeszcze 2x 40 od Partigiani, potem 40.5 Partigiani, teraz jeszcze przyjdą 41 Partigiani... nic nie wchodzi.

Moje wymiary stopy to 25.5 na długość, 25.5 w części haluksowej oraz 27.5 w podbiciu, więc problemem jest głównie podbicia, bardzo wysokie.

Moje pytania:

1. Dotychczas przez to nosiłem buty około rozmiaru 43, które były za długie, ale tylko one wchodziły... jest jakieś alternatywne rozwiązanie? Myślałem o butach na szeroką stopę od Milera.

2. Pomijając te uroczystości formalne, czy Derby na inne okazje będą łatwiej wchodziły? Jaki wtedy byłby prawdopodobnie dobry rozmiar?

3. Jak z jakością tych firm. Czy warto kupić Berwicka? Dołożyć do Partigiani? Carlos Santos, czy Yanko? Zakładając, że budżet nie jest głównym wyznacznikiem, a jakość i komfort?

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.