Skocz do zawartości

Kopyto Y 915F


TobyNartowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kupiłem ostatnio buty Yanko Half Brogues 780 F o kopycie Y 915F, niestety nie trafiłem w rozmiar, przez co są odrobinę zbyt duże, natomiast od razu po wyjęciu z pudełka zakochałem się w kopycie. Stąd moje pytanie czy znacie buty innych marek o podobnym, smukłym i dynamicznym kopycie w porównywalnej półce cenowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz po prostu zamówić mniejszy rozmiar i porównać lub wypełnić większą parę wkładką.

Split toe derby 915F noszę w rozmiarze 8, a oxfordy 8.5. Przez pewien czas miałem chukka boots w rozm. 7.5 na tym kopycie, ale ostatecznie przerzuciłem się na 8. Tak więc są drobne wahania względem typu buta, jak i nawet poszczególnych sztuk w tym samym rozmiarze. Dobór kopyta może być trochę problematyczny, dlatego na początku trzeba dużo próbować.

Jeśli ostatecznie będzie pasowało Ci 915F w innym rozmiarze, możesz spróbować też TLB (trochę droższe, ale nie jest to zupełnie inna półka cenowa). Najsmuklejsze są chyba te z linii TLB Artista - czasami można trafić sample lub seconds w cenie zbliżonej do Yanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz85 napisał:

Możesz po prostu zamówić mniejszy rozmiar i porównać lub wypełnić większą parę wkładką.

Split toe derby 915F noszę w rozmiarze 8, a oxfordy 8.5. Przez pewien czas miałem chukka boots w rozm. 7.5 na tym kopycie, ale ostatecznie przerzuciłem się na 8. Tak więc są drobne wahania względem typu buta, jak i nawet poszczególnych sztuk w tym samym rozmiarze. Dobór kopyta może być trochę problematyczny, dlatego na początku trzeba dużo próbować.

Jeśli ostatecznie będzie pasowało Ci 915F w innym rozmiarze, możesz spróbować też TLB (trochę droższe, ale nie jest to zupełnie inna półka cenowa). Najsmuklejsze są chyba te z linii TLB Artista - czasami można trafić sample lub seconds w cenie zbliżonej do Yanko.

Będę próbował z mniejszym rozmiarem na pewno. TLB Artisty właśnie widziałem, ale delikatnie przekraczają mój budżet. Może uda mi się coś na promkach wyhaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dunlop napisał:

Berwick ma kilka modeli na kopycie, które odpowiada Y915. U nich to jest kopyto HO15. 

Kurczę, faktycznie znalazłem na oficjalnej stronie HO15N, jakoś wcześniej przeoczyłem to kopyto. Właśnie o coś takiego mi chodziło. Szkoda tylko, że nie zrobili na nich żadnych brogsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.