Jump to content

Marka Lantier


In_Nomine
 Share

Recommended Posts

Mam małe pytanie: nasłuchałem się dzisiaj na spotkaniu w pracy wielu pochlebnych opinii nt. obuwia marki Lantier oraz Puccini. Pierwszą z nich kojarzę - garnitury, krawaty - ogólnie OK. Druga - galanteria skórzana - tak, ale obuwie? Prosiłbym, jeśli można, o odpowiedź kolegi +Immune+ - czy jest w ogóle jakiś sens zainteresowania się tymi markami. Chodzi mi bardziej o jakość, nie o cenę.

Link to comment
Share on other sites

#In_Nomine

O obuwiu dostępnym w salonach Vistuli już trochę było na naszym forum. Generalnie nic wartego uwagi zwłaszcza biorąc pod uwagę kosmiczne ceny dochodzące do 800-900 złotych. Nawet przecenione do 300 złotych buty to wątpliwa okazja. Nie podoba mi się sposób przyklejenia pół-wkładki w ich butach oraz bardzo słaba jakość skór. Gumowe obcasy są tak miękkie, że kamienie dosłownie się w nie wbijają, zamiast rysować. Najgorsze jest jednak to, że ich skóry są w większości powlekane warstwą impregnacyjnego wosku, który jest tak rzadki, że zamiast wnikać w pory skóry pozostaje na jej wierzchu skutecznie utrudniając czyszczenie i konserwację cholewki. Za te 300 złotych już lepiej udać się do sklepu typowo obuwniczego i kupić buty z mniej plastykowej skóry.

Markę Puccini kojarzę jedynie z wyrobów galanteryjnych, buty może i mają w swojej ofercie, ale na pewno sami ich nie produkują. Proponuję nie drążyć tematu, bo to nie może być nic dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.