Skocz do zawartości

patryk6

Użytkownik
  • Postów

    65
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez patryk6

  1. Szukam ciepłego krótkiego płaszcza na zimę do 600PLN. Co sądzicie o: http://sklep.wilinski.com.pl/kurtki/22-kurtkaplaszcz-henryk.html ? Chyba sporo kaszmiru, więc będzie ciepły? I generalnie jakie są opinie o Wilińskim?
  2. @eye_lip @GrafZero - ok, ale jakie jest uzasadnienie? Szansa, że metka mówi prawdę o składzie jest znikoma, czy coś innego?
  3. Hej, jako świeżak mam nadzieję, że relatywnie dobry wątek wybrałem na zadanie mojego pytania, chociaż mam wątpliwości Szperając po olx natrafiłem na: https://www.olx.pl/oferta/plaszcz-meski-welna-kaszmir-votum-luigi-zitto-52-CID87-IDdSuON.html#aedfac6bca I moje pytanie to: czy ktoś coś wie o rzekomym VOTUM Luigi Zitto? Szukając nieco po internecie, nie znalazłem nic na temat takiej działalności. Skład płaszcza wydaje się świetny. Czy więc jest to bargain, czy... niewiadomo?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.