Rzeczy dotarły.Szalik za 9 zł faktycznie kaszmir i wełna (30/70).Paski ładne choć dziurek będę musiał dorobić nawet przy długości 95 cm, ale to już kwestia mojego wąskiego pasa.Jedynie pasek burgundowy, który wydawał się być pleciony z materiału, jest chyba z elastycznym wkładem bo się rozciąga.Muszka zawiązana fabrycznie :(Generalnie szaliki na pewno warte swej ceny, paski pół na pół, zależy kto czego oczekuje.Gdyby opisy były obszerniejsze, można by uniknąć niespodzianek.Co do kolorów się nie wypowiadam, bo każdy widzi je po swojemu a ponadto nie mam na tyle dobrego monitora by wierzyć że idealnie odwzorowuje barwy.