Jump to content

geronicus

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by geronicus

 1. Witam serdecznie, czy mogą mi Panowie napisać z czego może być ta czarna część obcasa, dodam, że nie jest to guma, chciałbym móc dostać coś takiego samego by odnowić ten obcas.
 2. Witam Was serdecznie, mam pytabie do użytkowników tego forum dotyczące obcasów w butach wizytowych. Mianowicie, co sprawia, że one stukają ? Osobiście lubię ten odgłos, ale zauważyłem, że wiele butów dostepnych na naszym rynku obcasy mają z gumy i tego stukania nie słychać. Natomiast buty które udało mi się dostać taki odgłos wytwarzają, tyle że nie wiem czego to sprawa, obcasów a może czegoś innego? Gorzej, że te obcasy mi się już dość wytarły(: I chciałbym by udało się je jakoś uratować, bez tej absurdalnej gumy dostępnej u większości szewców.
 3. Witajcie, mam pytanie kupiłem dwa dni temu dwie pary nowych czarnych butów, sprzedawczyni w sklepie poleciła mi je najpierw natłuścić twierdząc, że są suche, ja natomiast zauważyłem oprócz tego, że one w tym sklepie wszystkie buty traktują takim paskudztwem co się nazywa pasta w gąbce by się świeciły. Stąd moje pytanie co mam kolejno zrobić by nie zniszczyć butów, czy na początku potraktować je renomatem by oczyścić je z ewentualnych past nałożonych przez owe ekspedientki, potem potraktować je tłuszczem dubbinem, później czarnym pommadierem a potem pastą woskową? Czy inaczej co radzicie?
 4. Witajcie, mam pytanie kupiłem dwa dni temu dwie pary nowych czarnych butów, sprzedawczyni w sklepie poleciła mi je najpierw natłuścić twierdząc, że są suche, ja natomiast zauważyłem oprócz tego, że one w tym sklepie wszystkie buty traktują takim paskudztwem co się nazywa pasta w gąbce by się świeciły. Stąd moje pytanie co mam kolejno zrobić by nie zniszczyć butów, czy na początku potraktować je renomatem by oczyścić je z ewentualnych past nałożonych przez owe ekspedientki, potem potraktować je tłuszczem dubbinem, później czarnym pommadierem a potem pastą woskową? Czy inaczej co radzicie?
 5. Witam serdecznie, mam pytanie jak dbać o skórzane rękawiczki? (zdjęcia skóry poniżej), jak je czyścić by służyły dłużej ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.