Jump to content

knur_warmiński

Użytkownik
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by knur_warmiński

  1. Strona milczy w tym temacie, wydaje mi się że na stronie MrV też czytałem że to jest klejonka.
  2. Tylko jeden model mi wyszukała strona, ale tak - chodzi mi o marynarkę z wyraźną fakturą. Dzięki za propozycje, kilka innych modeli marynarek z SuSu też miałem na oku. Zastanawiałem się jeszcze ewentualnie nad zakupem szarej marynarki od MrV feat. Lancerto (https://www.lancerto.com/pl/marynarka-szara-haiti-ma092120000009-szary.html), ale wydaje mi się że już lepiej dołożyć 300 zł i mieć half-canvas z SuSu - jak myślicie?
  3. Cześć, mam pytanie - co polecicie na bazową, granatową marynarkę do stylizacji casualowych/smart casualowych. Mialem wcześniej Mr. Chic od Mr.V feat. Lancerto, byłem zadowolony chociaż marynarka trochę krótkawa. Aktualnie zastanawiałem się nad kupnem klasycznego SuSu Havana, żeby mieć również garnitur który mógłbym rozkompletować, ale boję się że nie będzie to dobrze wyglądać w bardziej nieformalnych stylizacjach np. z jeansami. Drugą opcją były wszelakie włoskie cuda z Yooxa - nie mniej jednak jest to dość duża loteria pod kątem rozmiarowym. Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.