Jump to content

sinis

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About sinis

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lubo69, rzeczywiście nie pomyślałem o temperaturze na zewnątrz. Buty zaczęły mi dopiero dokuczać kiedy przyszła wiosna/lato. Jesienią i zimą nie odczuwam dyskomfortu także nawet dobrze się składa, bo gdy jest ciepło nie zakładam licowych tylko mokasyny/boaty/espadryle.
 2. Zamówiłem jednak tarrago. Do psuedo zamszu potraktowanego nanoprotectorem wystarczy używać szczotki z miękkim włosiem? Zawsze unikałem takich butów z uwagi na to, że kręcę się w zakurzonych/zapylonych miejscach. Jak o to dbać?
 3. Czy w CCC kupię jakiś godny zamiennik nano protectora tarrago?
 4. sinis

  Podcasty

  Uszanowanko, Gdzie szukać podcastów z audycji rozmów między prowadzącym, a autorem jakiejś książki, lub np. uczestnikiem jakiejś wyprawy? Ostatnio wracałem autem i w jakimś radiu leciała rozmowa z gościem który napisał książkę kucharską. Dziedzina dla mnie zupełnie obca, ale mnogość poruszanych pobocznie tematów i ciekawostek zachęciła do puszczania sobie takiego jednego podcastu dziennie. Mejbi się czymś zainspiruje, a przynajmniej poszerzę horyzonty.
 5. Chłopie gdybyś znalazł takie miejsca to podziel się tutaj w tym temacie proszę. Od dawna choruję na coś takiego.
 6. sinis

  Sprzęt audio

  Uderzam budżetowo w Polk Audio Signa S1. Jestem stosunkowo młody, ale słuch już nie ten także myślę, że taki komercyjny sprzęt jest dla mnie idealny.
 7. sinis

  Sprzęt audio

  Nie mam zupełnie rozeznania, ale na twój gust jaka jest minimalna kwota na wyłożenie za taki sprzęt? Fora ukierunkowane na budowanie zestawów audio totalnie potępiają istnienie soundbarów także niczego się tam nie dowiem.
 8. sinis

  Sprzęt audio

  Czy w takim pomieszczeniu soundbar ma rację bytu?
 9. Przetarłem szwy na czubkach. Jak wygląda naprawa i jaki jest mniej więcej koszt?
 10. Czy chodzenie po suchych zamarznìetych chodnikach, ale grubo posypanych solą jest niezdrowe dla buta? Mam taką sytuację, że nie muszę dużo przebywać w ciągu dnia na dworze, więc nie marznę w półbutach.
 11. Czy mokre od śniegu buty ze skóry licowej powinny najpierw wyschnąć, a dopiero później wkładać prawidła, czy od razu po przyjsciu?
 12. Czy byłby ktoś w stanie polecić budżetowe nakładki gumowe?
 13. Biały nalot od soli robi się od bezpośredniego kontaktu z nią, czy od podeszwy ciągnie i wchodzi wyżej? Jeśli od podeszwy to czy zelówka w zasadzie eliminuje problem?
 14. Gorąca prośba o wstawienie zdjęcia bosej stopy obok buta(równolegle) najlepiej 2509, lub 3637. Obawiam się, że kupiłem minimalnie za krótkie buty. Sam wieczorem wrzucę jak to u mnie wygląda, ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda u was mając wygodny i ułożony już but. Przeczytałem calutki wątek i może jedno takie zdjęcie było.
 15. Jaki macie opinie na temat noszenia butów ze skóry licowej w deszczowym, lub śnieżnym okresie? Konkretnie chodzi mi o wpływ częstego nawet lekkiego moczenie skóry. Czy regulanie kremując but można bez stresu poruszać się nawet w najgorszą pogodę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.