Jump to content

sinis

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About sinis

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sinis

  Podcasty

  Uszanowanko, Gdzie szukać podcastów z audycji rozmów między prowadzącym, a autorem jakiejś książki, lub np. uczestnikiem jakiejś wyprawy? Ostatnio wracałem autem i w jakimś radiu leciała rozmowa z gościem który napisał książkę kucharską. Dziedzina dla mnie zupełnie obca, ale mnogość poruszanych pobocznie tematów i ciekawostek zachęciła do puszczania sobie takiego jednego podcastu dziennie. Mejbi się czymś zainspiruje, a przynajmniej poszerzę horyzonty.
 2. sinis

  Miejsca z muzyką na żywo

  Chłopie gdybyś znalazł takie miejsca to podziel się tutaj w tym temacie proszę. Od dawna choruję na coś takiego.
 3. sinis

  Sprzęt audio

  Uderzam budżetowo w Polk Audio Signa S1. Jestem stosunkowo młody, ale słuch już nie ten także myślę, że taki komercyjny sprzęt jest dla mnie idealny.
 4. sinis

  Sprzęt audio

  Nie mam zupełnie rozeznania, ale na twój gust jaka jest minimalna kwota na wyłożenie za taki sprzęt? Fora ukierunkowane na budowanie zestawów audio totalnie potępiają istnienie soundbarów także niczego się tam nie dowiem.
 5. sinis

  Sprzęt audio

  Czy w takim pomieszczeniu soundbar ma rację bytu?
 6. sinis

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Przetarłem szwy na czubkach. Jak wygląda naprawa i jaki jest mniej więcej koszt?
 7. sinis

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Czy chodzenie po suchych zamarznìetych chodnikach, ale grubo posypanych solą jest niezdrowe dla buta? Mam taką sytuację, że nie muszę dużo przebywać w ciągu dnia na dworze, więc nie marznę w półbutach.
 8. sinis

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Czy mokre od śniegu buty ze skóry licowej powinny najpierw wyschnąć, a dopiero później wkładać prawidła, czy od razu po przyjsciu?
 9. sinis

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Czy byłby ktoś w stanie polecić budżetowe nakładki gumowe?
 10. sinis

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Biały nalot od soli robi się od bezpośredniego kontaktu z nią, czy od podeszwy ciągnie i wchodzi wyżej? Jeśli od podeszwy to czy zelówka w zasadzie eliminuje problem?
 11. sinis

  Producenci butów: Berwick

  Gorąca prośba o wstawienie zdjęcia bosej stopy obok buta(równolegle) najlepiej 2509, lub 3637. Obawiam się, że kupiłem minimalnie za krótkie buty. Sam wieczorem wrzucę jak to u mnie wygląda, ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda u was mając wygodny i ułożony już but. Przeczytałem calutki wątek i może jedno takie zdjęcie było.
 12. sinis

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Jaki macie opinie na temat noszenia butów ze skóry licowej w deszczowym, lub śnieżnym okresie? Konkretnie chodzi mi o wpływ częstego nawet lekkiego moczenie skóry. Czy regulanie kremując but można bez stresu poruszać się nawet w najgorszą pogodę?
 13. sinis

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Buty po całym dniu od razu w prawidła, czy czekać powiedzmy kwadrans, żeby ostygły? Przypadkiem trafiłem na to forum i to z jeszcze takim wątkiem to mi się z automatu wszystkie zagwozdki przypominają.
 14. sinis

  Producenci butów: Berwick

  Panowie, jest jakiś pro tip jak najskuteczniej rozbić nowe berwicki? Chociaż jakiś patent na porządne uzbrojenie pięty.
 15. sinis

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  No właśnie kupiłem ostatnio dwie pary nowych butów i jestem przed pierwszym użyciem kosmetyków. Chciałbym zabrać się za to po Bożemu. Czy berwicki mają na sobie warstwę fabrycznych kosmetyków? Pytam w kontekście tego, czy w tym przypadku wypada użyć najpierw cleaner, a potem kolejno renovator, krem i pasta.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.