Jump to content

Merrill

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Merrill

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Merrill

  Marka butów: Shoepassion

  Zdjęcie z bliska powiększyło optycznie but, bo jest to rozmiar 6, model 573. http://www.shoepassion.pl/eleganckie-buty-meskie/no-573.html Postaram się zrobić sesję przy świetle dziennym wypoczętych na prawidłach butów. Obawiam się jednak, że po godzinie na stopach znowu zobaczę wszystkie brzydkie połamania 😕
 2. Merrill

  Przedstaw się na forum

  Witam Kolegów i Koleżanki, cieszę się, że mogłem trafić na to forum które jest dla mnie dużą dawką wiedzy i praktycznych porad. Dziękuję za inspirację i podpowiedzi a przede wszystkim za pogłębienie świadomości kulturalnej i estetycznej w kwestii klasycznej mody. Marcin
 3. Merrill

  Marka butów: Shoepassion

  Jest to model 573 czyli o dosyć wydłużonym kształcie, więc duży palec ma więcej luzu niż pozostałe, ale rozmiar jest dobrze dobrany. Zastanawiam się czy nie popełniłem jakiegoś błędu i może przed pierwszym użyciem powinienem zmiękczyć skórę jakimś preparatem aby ładniej się połamały? I w jaki sposób mogę je teraz uratować, abym też mógł się pochwalić zdjęciem w dziale "Jakie buty mam dziś na sobie" Czy ktoś z kolegów też kupił ten model i może pokazać zdjęcia swojego egzemplarza dla porównania?
 4. Merrill

  Marka butów: Shoepassion

  Panowie (i Panie) od długiego czasu intensywnie czytam forum, ale nie udzielam się zbyt mocno, więc pierwszy mój post będzie od razu prośbą o pomoc i opinie. Skuszony promocją kupiłem buty na shoepassion i po dwóch miesiącach oczekiwania (bo musiałem wymienić rozmiar na mniejszy) otrzymałem moje wymarzone brązowe oxfordy. Niestety, po jednym dniu w pracy (osiem godzin spędzonych głównie w pozycji siedzącej przed komputerem) moje buty wyglądają gorzej niż dwuletnie, intensywnie użytkowane buty Ryłko. Teraz oxfordy leżakują grzecznie na prawidłach, ale czy to jest normalne, że połamały się aż tak brzydko?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.