-
Postów
1 897 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
75
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Tomasz.Godziek.Poszetka
-
tak, to nasz krawat - http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY-193.html
-
Znów granat w tle poszetkowa antresola
-
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
W najbliższy piątek w naszej pracowni organizujemy kolejne klubowe spotkanie. Tym razem motywem przewodnim będą zegarki - przyjeżdżają do nas przedstawiciele Tag Heuera, którzy opowiedzą o marce oraz o dwóch modelach: Carrera oraz Monaco. Imprezę organizujemy razem z portalem zegarkowym www.chronos24.plCHRONOS24.PL. Mamy jeszcze zaproszenia na to wydarzenie, osoby zainteresowane prosze o maila: marketing@poszetka.com Na spotkaniu oprócz informacji o marce będzie prezentacja dwóch modeli zegarków: 1) TAG Heuer Carrera MP4-12C Chronograph McLaren http://chronos24.pl/hands-on-tag-heuer-carrera-mp4-12c-chr…/ 2) TAG Heuer Monaco V4 http://chronos24.pl/tag-heuer-monaco-v4/ Polecamy również relację z naszego pierwszego spotkania "But w Poszetce" http://blog.multirenowacja.pl/buty-na-stol/ -
Dziś czerwony krawat w kaczki wełna z jedwabiem z lnianą poszetką w kratkę księcia Walii
-
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
my wiążemy na 4 in hand i taki węzeł jest widoczny na zdjęciu. Krawaty wiąże osoba, która ma 179 cm wzrostu. Proszę spróbować również węzła Księcia Alberta- stosuje go mój mąż i się sprawdza. Jedwab akurat w tym żakardowym wydaniu jest trochę śliski i ma prawo się luzować od czasu do czasu. O takiej częstotliwości pierwsze słyszę. Mamy dobry odzew od klientów, więc nie wiem skąd ię bierze ten problem. -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Dobry wieczór, od wczoraj miałam problem z dostępem do internetu. Jeśli chodzi o białe lub kremowe krawaty to właśnie nie pamiętam źródła inspiracji ale na pewno coś mi "mignęło" na Pitti Uomo. Tu w stylizacjach Viola Milano: https://instagram.com/p/1H243Jsqfv/ https://instagram.com/p/1RLP2XMqXl/ A promocja rzeczywiście sprzed Świąt BN. Pozdrowienia, Asia -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Świetny wzór! Ciemny brąz zdecydowanie tak, ale raczej na jesień. Obecnie czekamy na dostawę materiałów głównie lnianych. Kolorystyka to błękity, zduszone czerwienie, musztarda i szarość. Ostatnio stają się popularne jasne krawaty- np. granatowe kropki na białym tle. Nie jestem do nich przekonana. Chciałabym poznać Wasze zdanie... Pozdrawiam, Asia -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Zdjęcie jaśniejszego jest nieostre i to może powodować gorszy odbiór... Bierzemy jasny dla urozmaicenia oferty- ciemny granat będzie zastosowany w przypadku terierów. Ponadto można się spodziewać: terierów na bordowym tle six folda w kropeczki: powtórka królewskiego błękitu, który okazał się niezaprzeczalnym bestsellerem / burgund / granat- wszytskie kolory z białymi kropeczkami. O i słoneczko w końcu wyszło! Miłego dnia. -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Skoro wzór cieszy się powodzeniem nic nie stoi na przeszkodzie aby go powtórzyć. Który odcień granatu bardziej Was przekonuje? Akurat mamy zarezerwowany termin w tkalni na koniec miesiąca, więc nie będzie trzeba długo czekać. Btw. teriery również będą miały swój powrót:) -
dziś na sobie mój ulubiony krawat - szantung w towarzystwie bawełnianej poszetki Pozdrawiam Tomasz
-
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
szyjemy z tego materiału dwie kamizelki (w tym dwurzędową), zostanie nam trochę tego materiału - w razie zainteresowania prosimy o kontakt -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz ale dziś skończyliśmy szyć krawaty i do tego momentu nie miałam pewności co do dostępności lisów. Ze względu na dużą popularność tym modelem w przedsprzedaży, pozostały nam tylko dwie sztuki z jaśniejszej wersji- wczoraj dodałam je na stronę. http://www.poszetka.com/product-pol-2187-KRAWAT-JEDWABNY.html Ciemniejszy dostępny wcześniej to nr 16. Pozdrawiam serdecznie, Asia -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Nowe krawaty, w tym - kratki księcia Walii - surówka jedwabna + szale: http://www.poszetka.com/Nowosc-snewproducts-pol.html -
Pepita ^ 2 Tym razem Tomasz
-
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Na stronie produktu informujemy, że kamizelki szyjemy również na wymiar pod klienta. Oznacza to, że dobieramy krój, materiał itd. Nie jest dla nas żadnym problemem uszycie dwurzędowej kamizelki z wyłogami z np. miodowej wełny. Wystarczy napisać maila i mniej więcej opisać jakie ma się wymagania, a my przedstawimy nasze propozycje. Produkty dostępne na stronie może nie są wyraziste na naszych stylizacjach, ale mogą być- w zależności od tego jaką marynarkę dobierzemy, prawda? Krawiec cały czas szyje pod zamówienia i dlatego nie nadążamy z prezentowaniem naszych możliwości...jednak pracujemy nad tym. Ostatnio szyliśmy kamizelkę z kołnierzem szalowym. Myślę, że dobrze wyszła.Zamieszczam zdjęcia. Marynarki stacjonarnie również szyjemy, więc z wyłogami dajemy radę, ale trzeba się nastawić, że cena będzie wyższa. -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Nowe kamizelki wełniane - kratka Księcia Walii z granatowym prążkiem - 399 zł /w cenie wliczony monogram wyhaftowany na podszewce/ http://www.poszetka.com/pol_m_KAMIZELKI-256.html -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
proszę wysłać maila na biuro@poszetka.com -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Przykro mi, że ma Pan takie doświadczenia. Staramy się odpowiadać na wszystkie maile jak najszybciej. Być może akurat pechowo czegoś nie dopatrzyliśmy... Jeśli nadal ma Pan pytania to proszę o ponowną wysyłkę maila. Pozdrawiam, Asia -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Jutro dostępne będą trzy nowe modele szali wiosennych jednak dwa z nich to pojedyncze sztuki- sample, które przywiozłam z Włoch. Co do kolekcji to jeszcze nie umiem powiedzieć kiedy będzie dostępna ponieważ tkalnia ma poślizg i wszystko bardzo się przeciąga. -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Dziękujemy za odwiedziny:) Następny przystanek Mercedes Benz Fashion Warszawa, ale o tym jeszcze będziemy trąbić -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Bardzo się cieszę i dziękuję za podzielenie się wrażeniami. Nie ukrywam, że wciąż dopracowujemy konstrukcje krawatów. Wymieniamy wkłady, dostosowujemy ich kształt w zależności od rodzaju materiału itd. Dlatego bardzo ważne są dla nas informacje zwrotne od klientów. Każda opinia jest brana pod uwagę. Gusta i ulubione węzły klientów są różne dlatego staramy się znaleźć wersję optymalną... -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Tak tak tak! Nowe tkaniny czekają na swoją kolej w tkalni. Będą lny oraz lny z jedwabiem, z których chcemy szyć krawaty muchy oraz być może krawaty w formie knita. Jeśli nie będzie opóźnień to w połowie maja kolekcja ukaże się on-line. Pozdrawiam, Asia -
ja z kolei mam ostatnio słabość do niebieskiego - dziś Navy Blue - krawat surówka jedwabna - poszetka bawełna flanelowa - bawełniana marynarka
-
świetnie wyszło, gratulacje
-
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
w ten weekend zapraszamy na targi Mustache do Spodka, dla każdego Klienta mamy spinki jedwabne gratis.
