Skocz do zawartości

Tomasz.Godziek.Poszetka

Użytkownik
  • Postów

    1 897
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Tomasz.Godziek.Poszetka

  1. tak, to nasz krawat - http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY-193.html
  2. Znów granat w tle poszetkowa antresola
  3. W najbliższy piątek w naszej pracowni organizujemy kolejne klubowe spotkanie. Tym razem motywem przewodnim będą zegarki - przyjeżdżają do nas przedstawiciele Tag Heuera, którzy opowiedzą o marce oraz o dwóch modelach: Carrera oraz Monaco. Imprezę organizujemy razem z portalem zegarkowym www.chronos24.plCHRONOS24.PL. Mamy jeszcze zaproszenia na to wydarzenie, osoby zainteresowane prosze o maila: marketing@poszetka.com Na spotkaniu oprócz informacji o marce będzie prezentacja dwóch modeli zegarków: 1) TAG Heuer Carrera MP4-12C Chronograph McLaren http://chronos24.pl/hands-on-tag-heuer-carrera-mp4-12c-chr…/ 2) TAG Heuer Monaco V4 http://chronos24.pl/tag-heuer-monaco-v4/ Polecamy również relację z naszego pierwszego spotkania "But w Poszetce" http://blog.multirenowacja.pl/buty-na-stol/
  4. Dziś czerwony krawat w kaczki wełna z jedwabiem z lnianą poszetką w kratkę księcia Walii
  5. my wiążemy na 4 in hand i taki węzeł jest widoczny na zdjęciu. Krawaty wiąże osoba, która ma 179 cm wzrostu. Proszę spróbować również węzła Księcia Alberta- stosuje go mój mąż i się sprawdza. Jedwab akurat w tym żakardowym wydaniu jest trochę śliski i ma prawo się luzować od czasu do czasu. O takiej częstotliwości pierwsze słyszę. Mamy dobry odzew od klientów, więc nie wiem skąd ię bierze ten problem.
  6. Dobry wieczór, od wczoraj miałam problem z dostępem do internetu. Jeśli chodzi o białe lub kremowe krawaty to właśnie nie pamiętam źródła inspiracji ale na pewno coś mi "mignęło" na Pitti Uomo. Tu w stylizacjach Viola Milano: https://instagram.com/p/1H243Jsqfv/ https://instagram.com/p/1RLP2XMqXl/ A promocja rzeczywiście sprzed Świąt BN. Pozdrowienia, Asia
  7. Świetny wzór! Ciemny brąz zdecydowanie tak, ale raczej na jesień. Obecnie czekamy na dostawę materiałów głównie lnianych. Kolorystyka to błękity, zduszone czerwienie, musztarda i szarość. Ostatnio stają się popularne jasne krawaty- np. granatowe kropki na białym tle. Nie jestem do nich przekonana. Chciałabym poznać Wasze zdanie... Pozdrawiam, Asia
  8. Zdjęcie jaśniejszego jest nieostre i to może powodować gorszy odbiór... Bierzemy jasny dla urozmaicenia oferty- ciemny granat będzie zastosowany w przypadku terierów. Ponadto można się spodziewać: terierów na bordowym tle six folda w kropeczki: powtórka królewskiego błękitu, który okazał się niezaprzeczalnym bestsellerem / burgund / granat- wszytskie kolory z białymi kropeczkami. O i słoneczko w końcu wyszło! Miłego dnia.
  9. Skoro wzór cieszy się powodzeniem nic nie stoi na przeszkodzie aby go powtórzyć. Który odcień granatu bardziej Was przekonuje? Akurat mamy zarezerwowany termin w tkalni na koniec miesiąca, więc nie będzie trzeba długo czekać. Btw. teriery również będą miały swój powrót:)
  10. dziś na sobie mój ulubiony krawat - szantung w towarzystwie bawełnianej poszetki Pozdrawiam Tomasz
  11. szyjemy z tego materiału dwie kamizelki (w tym dwurzędową), zostanie nam trochę tego materiału - w razie zainteresowania prosimy o kontakt
  12. Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz ale dziś skończyliśmy szyć krawaty i do tego momentu nie miałam pewności co do dostępności lisów. Ze względu na dużą popularność tym modelem w przedsprzedaży, pozostały nam tylko dwie sztuki z jaśniejszej wersji- wczoraj dodałam je na stronę. http://www.poszetka.com/product-pol-2187-KRAWAT-JEDWABNY.html Ciemniejszy dostępny wcześniej to nr 16. Pozdrawiam serdecznie, Asia
  13. Nowe krawaty, w tym - kratki księcia Walii - surówka jedwabna + szale: http://www.poszetka.com/Nowosc-snewproducts-pol.html
  14. Pepita ^ 2 Tym razem Tomasz
  15. Na stronie produktu informujemy, że kamizelki szyjemy również na wymiar pod klienta. Oznacza to, że dobieramy krój, materiał itd. Nie jest dla nas żadnym problemem uszycie dwurzędowej kamizelki z wyłogami z np. miodowej wełny. Wystarczy napisać maila i mniej więcej opisać jakie ma się wymagania, a my przedstawimy nasze propozycje. Produkty dostępne na stronie może nie są wyraziste na naszych stylizacjach, ale mogą być- w zależności od tego jaką marynarkę dobierzemy, prawda? Krawiec cały czas szyje pod zamówienia i dlatego nie nadążamy z prezentowaniem naszych możliwości...jednak pracujemy nad tym. Ostatnio szyliśmy kamizelkę z kołnierzem szalowym. Myślę, że dobrze wyszła.Zamieszczam zdjęcia. Marynarki stacjonarnie również szyjemy, więc z wyłogami dajemy radę, ale trzeba się nastawić, że cena będzie wyższa.
  16. Nowe kamizelki wełniane - kratka Księcia Walii z granatowym prążkiem - 399 zł /w cenie wliczony monogram wyhaftowany na podszewce/ http://www.poszetka.com/pol_m_KAMIZELKI-256.html
  17. proszę wysłać maila na biuro@poszetka.com
  18. Przykro mi, że ma Pan takie doświadczenia. Staramy się odpowiadać na wszystkie maile jak najszybciej. Być może akurat pechowo czegoś nie dopatrzyliśmy... Jeśli nadal ma Pan pytania to proszę o ponowną wysyłkę maila. Pozdrawiam, Asia
  19. Jutro dostępne będą trzy nowe modele szali wiosennych jednak dwa z nich to pojedyncze sztuki- sample, które przywiozłam z Włoch. Co do kolekcji to jeszcze nie umiem powiedzieć kiedy będzie dostępna ponieważ tkalnia ma poślizg i wszystko bardzo się przeciąga.
  20. Dziękujemy za odwiedziny:) Następny przystanek Mercedes Benz Fashion Warszawa, ale o tym jeszcze będziemy trąbić
  21. Bardzo się cieszę i dziękuję za podzielenie się wrażeniami. Nie ukrywam, że wciąż dopracowujemy konstrukcje krawatów. Wymieniamy wkłady, dostosowujemy ich kształt w zależności od rodzaju materiału itd. Dlatego bardzo ważne są dla nas informacje zwrotne od klientów. Każda opinia jest brana pod uwagę. Gusta i ulubione węzły klientów są różne dlatego staramy się znaleźć wersję optymalną...
  22. Tak tak tak! Nowe tkaniny czekają na swoją kolej w tkalni. Będą lny oraz lny z jedwabiem, z których chcemy szyć krawaty muchy oraz być może krawaty w formie knita. Jeśli nie będzie opóźnień to w połowie maja kolekcja ukaże się on-line. Pozdrawiam, Asia
  23. ja z kolei mam ostatnio słabość do niebieskiego - dziś Navy Blue - krawat surówka jedwabna - poszetka bawełna flanelowa - bawełniana marynarka
  24. świetnie wyszło, gratulacje
  25. w ten weekend zapraszamy na targi Mustache do Spodka, dla każdego Klienta mamy spinki jedwabne gratis.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.