Skocz do zawartości

paero123

Użytkownik
  • Postów

    119
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paero123

  1. A to jaki typ/model kapelusza? Wygląda bardzo zgrabnie...
  2. Dziękuję, przyda się na pewno, kultury nigdy za wiele. A ktoś z forumowiczów nosi kapelusze ze Skoczowa? Pisałem do producenta mejla ale nie odpowiedział, czy gdzieś w Wwie można obejrzeć ich wyroby? Pozdrawiam
  3. A pomijając opinię ogłaszającego się producenta co sądzicie o tych kapeluszach, ma ktoś, nosi?
  4. A to OK. Widocznie to nie rok produkcji a rzeczywiście nr modelu
  5. Na tej metce w kieszeni wewnętrznej:
  6. Czy Massimo Dutti na wyprzedaży online daje modele sprzed paru lat? Na metkach niektórych marynarek jest Modelo: 2002, 2003 lub 2009, czy to rzeczy sprzed tylu sezonów???
  7. Kogo w Białymstoku polecilibyście do skrócenia spodni, mam kilka par potrzebujących nowej dlugosci? W jakich orientacyjnie cenach? Może też być w Wwie... Czy ktos może również polecic krawca do likwidacji "fałdy poznańskiej" w garniturze Vistuli? W Bstoku lub Wwie..
  8. Bo większość z Was, Panowie, po nabyciu oryginalnej panamy, zachowuje się, nie przymierzając, jak fanatyczny posiadacz iPhone . Tylko Apple a reszta to g.... I okazuje to innym w mało dżentelmeński sposób Kolego pytający, chcesz zainwestować na lata i różne letnie okazje, kup oryginalną panamę, różne fasony są tu, może znajdziesz ten który Ci odpowiada: http://www.panamahatmall.com/panama_hat ... =4538_4539 Chcesz coś jedno-sezonowego na plażę - kup coś tańszego dostępnego w zasadzie wszędzie, do niedawna przynajmniej I bardzo istotną kwestią jest fason odpowiedni to kształtu twarzy, sylwetki, fryzury itp. Nie wystarczy kupić klasyczną panamę i będzie pasować każdemu. Nie każdy nosi kapelusze jak Alain Delon, któremu we wszystkim dobrze...
  9. Oba fajne. BTW co to za marki i gdzie je mozna dostac?
  10. Kup któryś z tych, to takie młodzieżowe i niskobudżetowe (teraz na wyprzedażach są po paręnaście zł) wersje panamy: http://www.logo24.pl/Logo24/51,85825,11690628.html?i=0
  11. A co sądzicie o tych spodniach? http://www.kappahl.pl/article/spodnie_chinos_249300
  12. Panowie, a ten kapelusz? Póki co chyba nie stać mnie na prawdziwą panamę, ten to 55 zł + przesyłka. Czy kapelusze f-my Wit można zobaczyć/kupić gdzieś w Wwie? Pozdrawiam
  13. A co sądzicie o tym kapeluszu? Czy ten sznurek pasuje czy lepsza byłaby brązowa taśma? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.