Jump to content

ladek22
 Share

Recommended Posts

pi%C3%B3ro_puchatek_4.jpg

Zdjęcie. Fundacja MIMO WSZYTKO

 

Od 10 już lat, w miesiącu lutym, Fundacja Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO oraz Krakowska Filharmonia im. Karola Szymanowskiego organizują Koncerty Charytatywne podczas których odbywają się licytacje zegarków, piór wiecznych oraz innych magicznych przedmiotów np. grafik, rysunków, rękopisów wierszy podarowanych przez znane osoby.

 

Dochód z biletów „cegiełek” oraz licytacji magicznych przedmiotów wspiera chorych lub niepełnosprawnych artystów związanych z Krakowem, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Tutaj szerzej o projekcie i wszystkich jego edycjach:

 

Dnia 11 lutego 2018 odbędzie się Koncert Charytatywny, którego beneficjentem będzie Magdalena Piekorz, reżyser teatralny i filmowy, osoba ważna dla filmu, teatru i kultury polskiej, ważna dla nas wszystkich. Pani Magda zachorowała na boreliozę. Leczenie tej choroby jest długotrwałe i kosztowne.

 

Zachęcam Was drogie koleżanki i drodzy koledzy do udziału w Koncercie Charytatywnym w Filharmonii Krakowskiej dn. 11 lutego 2018 roku. Zachęcam również do zakupu biletów „cegiełek” tutaj: i do licytowania wielu ciekawych przedmiotów tutaj: 

 

W tym roku będzie można licytować Magiczną Skrzynię z magiczną zawartością :) którą przygotowali Wolontariusze Fundacji Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO. W Magicznej Skrzyni są takie przedmioty jak, ręcznie wykonane, na specjalne zamówienie Wolontariuszy, pióro wieczne "Tygryskowe" , ręcznie rysowany przez Wolontariuszki kalendarz ścienny oraz ręcznie robione przecudne pierniczki.

wolo.jpg

Zdjęcie. Fundacja MIMO WSZYTKO

 

Jako ciekawostkę dodam, że w katalogu można znaleźć też zegarek Aviator od zaprzyjaźnionego z BWB Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków.

klum.m.z._6.jpg

Zdjęcie. Fundacja MIMO WSZYTKO

 

Jeśli jesteś spoza Krakowa to przedmioty możesz także licytować przez internet. Wystarczy kliknąć na interesujący Cię przedmiot i wypełnić krótki formularz podając dane kontaktowe i kwotę jaką się deklaruje za dany przedmiot. Pracownik Fundacji będzie licytował w Twoim imieniu.

 

Możesz też wesprzeć Magdę dowolnym datkiem wpłacając pieniądze na subkonto Magdy tutaj: Można wpłacić online lub zwykłym przelewem na nr. konta 65 1090 1665 0000 0001 0373 7343 koniecznie w tytule wpisując „Darowizna dla: Subkontowicz Piekorz Magdalena”.

Pozdr. Przemek

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Magiczna Skrzynia z piórem wiecznym "Tygryskowe" zostało wylicytowane za uwaga 4 500 zł i był to trzeci najwyżej licytowany przedmiot po zegarku Jana Pawła II (50 000) i kolacja z Anną Dymną + butelka koniaku Remy Martin Louis XIII (12 000).

 

Nadal można wspierać Magdę dowolnym datkiem wpłacając pieniądze na subkonto Magdy tutaj: Można wpłacić online lub zwykłym przelewem na nr. konta 65 1090 1665 0000 0001 0373 7343 koniecznie w tytule wpisującDarowizna dla: Subkontowicz Piekorz Magdalena”.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.