Jump to content

Nauka renowacji butów - na własną rękę czy przez warsztat?


Flawless
 Share

Recommended Posts

Cześć!

Na wstępie chciałbym tylko powiedzieć, że jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o renowację butów. Znam podstawowe zasady, ogarniam produkty, ale jeszcze nigdy nie odnawiałem swoich butów w praktyce - zawsze a to nie ma się czasu, albo nie ma kasy na kosmetyki. Jednak chciałem zacząć zajmować się tym bardziej na poważnie, rozwijać umiejętności. Moje pytanie jest takie: czy znacie w Katowicach i okolicach jakiś dobry warsztat zajmujący się renowację butów? No i pytanie drugie: czy lepiej żeby osoba bez doświadczenia mogła rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalisty, czy może lepiej zacząć na własną rękę?

PS. Uprzedzam odpowiedź - SzuSzu odpada, niestety. Bardzo mi zależało na tej pracy, jednak żeby móc tam pracować trzeba być zarejestrowanym w UP - ja studiuję dziennie, więc niestety zarejestrować się nie mogę, tym samym SzuSzu nie może podjąć ze mną współpracy. Jestem również na etapie rekrutacji w salonie Loake, ale nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie.

PS2: Jeżeli umieściłem temat w złym dziale, bardzo przepraszam, ale nie widzę tutaj żadnego działu do ogólnych dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.