Jump to content

[WARSZAWA] Dariusz Ostrowski - Krawiec na Puławskiej


zaki
 Share

Recommended Posts

Dariusz Ostrowski

Puławska 117A, W-wa

Tel: 843-08-92

Pan Dariusz uczył się zawodu u swojego ojca Czesława. Czesław Ostrowski założył zakład w tym miejscu w 1950 roku. Od 1985 roku zakład prowadzi jego syn, Dariusz. Pan Dariusz ręcznie pikuje klapy. Kołnierz jest stebnowany maszynowo. Jest możliwość zrobienia otwartych dziurek w rękawach. Szyje na płótnie i kameli a przy lżejszych tkaninach używa niemieckiej klejonki. Ceny za igłę od ...1000 zł za garnitur

Ma w ofercie kilka próbników Scabala oraz od dzisiaj Harrisons of Edinburgh (wybrał Conquest oraz Glorious Twelfth)

Jego strona www http://kozyrka.webd.pl/.

Widziałem tylko marynarkę na pierwszą przymiarkę. Skończone już niestety wszystkie wydał. Kolejny ciekawy adres do sprawdzenia. Czy ktoś obstalował kiedyś garnitur u Pana Ostrowskiego? Z tego co się zorientowałem, pan Dariusz nie narzeka na większy zastój. Zamówienia na garnitury wciąż są.

Link to comment
Share on other sites

Witam ,

Cóż , ciut dziwne miejsce na pierwszy post , jak mniemam , ale czytam forum już od jakiegoś czasu i powiem szczerze że ten Pan brzmi interesująco jak na pierwsze zamówienie bespoke , do którego się przymierzam . Przeglądałem ostatnio także blog Macaroni Tomato , gdzie była rada , żeby zaczynać raczej od góry jeśli idzie o bespoke ( czyli na początku renomowana pracownia typu Zaremba) , ale jestem osobą młodą z niezbyt rozdmuchanym budżetem (szczególnie , że studiując nie mam jakoś czasu i chęci żeby podejmować jakąś pracę) i chciałbym spróbować szycia na miarę ze zwyczajnej ciekawości nie oczekując jakichś cudów za pierwszym razem , ewentualnie potem próbując później w innych pracowniach( tak , wiem że powinno się trzymać jednego krawca , ale zmienianie ich to w jakimś stopniu fascynujące doświadczenie) . Przechodząc do sedna , po tym krótkim wstępie chciałbym zapytać czy może posiada kolega wiedzę ile kosztowałaby " igła" przy szyciu marynarki u tego pana?

Pozdrawiam i załączam wyrazy szacunku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.