ell Opublikowano 26 Lipca 2016 Zgłoś Opublikowano 26 Lipca 2016 Czy ktoś z forumowiczów zna jakąś pracownię w Cz-wie gdzie mogę bez większych obaw oddać garnitur do przeróbek? Cytuj
toshken Opublikowano 9 Września 2016 Zgłoś Opublikowano 9 Września 2016 Dnia 27.07.2016 o 15:54, tombar napisał: Ja znam w Radomsku Cześć, możesz podać konkretne namiary? Cytuj
andrzej k. Opublikowano 9 Września 2016 Zgłoś Opublikowano 9 Września 2016 Dnia 26.07.2016 o 22:33, ell napisał: Czy ktoś z forumowiczów zna jakąś pracownię w Cz-wie gdzie mogę bez większych obaw oddać garnitur do przeróbek? spróbuj u p. Krystyny Ulman w Al. Wolności 11 ( w podwórku ) Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.