Jump to content

[Yorkshire, UK] Przewodnik


Szpila
 Share

Recommended Posts

W najbliższym czasie planuje spędzić tydzień w anglii w regionie yorkshire (głównie Leeds, Bradford, Huddersfield i okolice). W związku z tym interesuje mnie czy ktoś z kolegów był tam i może polecić jakieś miejsca, które warto by odwiedzić a są powiązane z tematyką forum. Z informacji, które znalazłem w internecie wynika, że Huddersfield i okolice jest znane z tkalni i firm zajmujących się sprzedażą tkanin, może ktoś ma namiary na jakiś ineresujący sklep z takimi?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chcesz mogę Ci dać namiary na osobę, która zajmuje się sprzedażą tkanin w Bradford w dość atrakcyjnych cenach. Byłem tam osobiście, kupiłem dość sporo i co jakiś czas przesyła mi info odnośnie nowości. Istnieje jednak możliwość, że będzie zainteresowany spotkaniem jedynie jeżeli będziesz zdecydowany dokonać jakichś zakupów.

Jeżeli chcesz odwiedzić producentów, to możesz znaleźć kontakty w internecie, dzwonić i umawiać wizytę. Ogólnie w okolicy jest bardzo wielu producentów. W Bradford siedzibę ma firma Clissold, która obecnie jest częścią Holland&Sherry i produkuje dla nich większość tkanin na Europę, myślę, że to byłaby bardzo ciekawa wycieczka.

http://www.clissold.co.uk/Contact.aspx

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.