Jump to content

[Koszalin] Krawiec męski


Jakub Weiss
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

Czy ktoś z Was miał może do czynienia z krawcem w Koszalinie, któremu bez obaw można powierzyć zawartość szafy ? Chodzi w większości o proste przeróbki jak taliowanie marynarek czy wymiana podszewek. Będę wdzięczny również za informację które ewentualnie zakłady omijać szerokim łukiem. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jakubie, polecam Ci krawca na przeciwko Kosmosu. Starszy Pan, z reguły jest w pracowni do godziny 16-17, w soboty zazwyczaj nie pracuje - wtedy w pracowni/sklepie jest jego wnuk któremu można zostawić marynarkę i opisać na kartce co jest do zrobienia (oczywiście jeśli są to np. drobne naprawy w stylu doszycia guzików itd.). Ceny bardzo przystępne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
34 minuty temu, Tomasz T napisał:

A czy jest w Koszalinie krawiec, który uszyje na miarę np spodnie? 

Taki, żeby wiedział jak je uszyć oraz co to są manszety? ;) Niestety nie, choć być może jest kilku którzy sobie poradzą, ale zapewne trzeba byłoby ich instruować. Był kiedyś malutki zakład krawiecki prowadzony przez starszego pana przy ulicy Zwycięstwa, na przeciwko Kosmosu, ale niestety ponad 2 lata temu został zamknięty (niedługo po tym jak napisałem swój poprzedni post...). Pan odszedł na zasłużoną emeryturę, z tego co dowiedziałem się od jego wnuka. A to był jedyny znany mi koszaliński krawiec któremu można było powierzyć marynarkę do taliowania i spać spokojnie. Najbliżej to chyba Trójmiasto. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
W dniu 27.03.2018 o 23:42, Tomasz T napisał:

A czy jest w Koszalinie krawiec, który uszyje na miarę np spodnie? 

Zwycięstwa 76 :) Z tyłu budynku w którym jest sklep MODA, zejście w dół z poziomu chodnika. Byłem już trzy razy, co prawda z poprawkami i naprawami, ale Pani szyje też klasyczne spodnie i to naprawdę zaskakująco ładne. Ogólnie polecam, krawcowa ma duże doświadczenie i konkretne podejście. 

http://modaistylxxl.pl/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.