Skocz do zawartości

[Koszalin] Krawiec męski


Jakub Weiss

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy ktoś z Was miał może do czynienia z krawcem w Koszalinie, któremu bez obaw można powierzyć zawartość szafy ? Chodzi w większości o proste przeróbki jak taliowanie marynarek czy wymiana podszewek. Będę wdzięczny również za informację które ewentualnie zakłady omijać szerokim łukiem. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubie, polecam Ci krawca na przeciwko Kosmosu. Starszy Pan, z reguły jest w pracowni do godziny 16-17, w soboty zazwyczaj nie pracuje - wtedy w pracowni/sklepie jest jego wnuk któremu można zostawić marynarkę i opisać na kartce co jest do zrobienia (oczywiście jeśli są to np. drobne naprawy w stylu doszycia guzików itd.). Ceny bardzo przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
34 minuty temu, Tomasz T napisał:

A czy jest w Koszalinie krawiec, który uszyje na miarę np spodnie? 

Taki, żeby wiedział jak je uszyć oraz co to są manszety? ;) Niestety nie, choć być może jest kilku którzy sobie poradzą, ale zapewne trzeba byłoby ich instruować. Był kiedyś malutki zakład krawiecki prowadzony przez starszego pana przy ulicy Zwycięstwa, na przeciwko Kosmosu, ale niestety ponad 2 lata temu został zamknięty (niedługo po tym jak napisałem swój poprzedni post...). Pan odszedł na zasłużoną emeryturę, z tego co dowiedziałem się od jego wnuka. A to był jedyny znany mi koszaliński krawiec któremu można było powierzyć marynarkę do taliowania i spać spokojnie. Najbliżej to chyba Trójmiasto. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 27.03.2018 o 23:42, Tomasz T napisał:

A czy jest w Koszalinie krawiec, który uszyje na miarę np spodnie? 

Zwycięstwa 76 :) Z tyłu budynku w którym jest sklep MODA, zejście w dół z poziomu chodnika. Byłem już trzy razy, co prawda z poprawkami i naprawami, ale Pani szyje też klasyczne spodnie i to naprawdę zaskakująco ładne. Ogólnie polecam, krawcowa ma duże doświadczenie i konkretne podejście. 

http://modaistylxxl.pl/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.