Jump to content

Rozmiarowa frustracja Vistuli


Konrad S.
 Share

Recommended Posts

Chciałem ostatnio kupić kilka garniturów RTM i narasta we mnie frustracja... Właśnie wróciłem z Vistuli, gdzie obecnie jest promocja -50% dla posiadaczy karty lojalnościowej...

 

Mój problem jest nietypowy (chyba). Świetnie leżą na mnie marynarki na 176 (jak na wieszakowe)... ale spodnie za krótkie. Przy 182, spodnie OK, ale marynarki źle leżą. Dodam, że mam 183 cm wrostu.Musiałbym kupić dwa garnitury i złożyć w jeden. Vistula daje jakieś 2-2,5 cm zapasu krawieckiego na długości nogawek, co jest stanowczo za mało. Nie do końca rozumiem tę "politykę". Czy próbują w ten sposób na koszcie materiału przyoszczędzić? Wydaje się to kuriozalne. 

 

W każdym razie chciałem zapytać się was, czy realne jest znalezienie materiału, z których są szyte garnitury w Vistuli i uszycie sobie u krawca spodni? W sklepie powiedziano mi, że nie mają oferty na szycie samych spodni i że materiały w szyciu miarowym mają zupełnie inne dostępne niż te "na wieszak". Ktoś coś?

Link to comment
Share on other sites

Mam chyba ten sam problem co Ty. Mam 182 cm wzrostu ale nieproporcjonalna budowę jszeli chodzi o proporcje tułów / nogi. Znaczy krotki tułów a długie nogi. :) z reguły tez tak mam ze marynarka lepiej leży z mniejszego rozmiaru a spodnie większego ( oczywiście o ile w pasie nie sa za duże ). Mam problem z kupnem garniturów przez to i z reguły , niestety tracąc na jakości , szukałem tam gdzie osobno kupuje sie marynarkę a osobno spodnie . W Vistuli nic nie poradzisz, raczej nie dokupisz materiału bo swego czasu przerabiałem temat ( chyba ze cos sie zmieniło )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.