Jan M. Krawczyk Opublikowano 20 Lipca 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 20 Lipca 2015 Widząc tą DZetę aż się łezka w oku kręci. Na takiej, tylko pomalowanej na biało zdawałem egzamin jakieś 20 lat temu. Fantastyczna. Jacht w stylu Iron Man to raczej nie moja bajka, ale projekt wygląda imponująco Cytuj
Michal83 Opublikowano 20 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 20 Lipca 2015 To może coś budowanego w Gdyni: 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.