Secondhand Dandy Posted February 8, 2015 Report Posted February 8, 2015 Szanowni Koledzy!Biorę udział w konkursie Blog Roku w kategorii "Moda i Uroda". Do 10 lutego do godziny 12.00 trwa etap głosowania smsowego, mający na celu wyłonienie finałowej dziesiątki, która będzie brana pod uwagę w ostatecznym głosowaniu jury. Obecnie zajmuję 11. miejsce i jestem jedynym przedstawicielem męskiej blogosfery, który ma szansę, by znaleźć się w finale. Jeśli chcecie wesprzeć mnie w tym boju, możecie to zrobić poprzez wysłanie smsa o treści G11365 pod numer 7122 (koszt smsa to jedyne 1,23zł, które w całości przeznaczane jest na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieci Niczyje, więc głosując pomaga się podwójnie ). Z jednego numeru telefonu można wysłać jeden sms. Poniżej załączam linki do mojego konkursowego profilu oraz klasyfikacji w kategorii "Moda i uroda": http://www.blogroku....y,c6c,blog.htmlhttp://www.blogroku....,kategoria.htmlBardzo serdecznie dziękuję za wszystkie oddane głosy jak i inne wyrazy wsparcia! Pozdrawiam i życzę miłego wieczoruDawid Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.