Jump to content

Astarloa12

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Astarloa12

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Jak na 8 lat wyglądają rewelacyjnie!
 2. Jakie spodnie doradzilibyście do marynarki o takim materiale? Za Chiny ludowe nie mogę znaleźć dokładnie takiego samego materiału
 3. http://www.kozdra.wroc.pl A z tym szewcem miał z was ktoś do czynienia?
 4. Ja z kolei ostatnio rozmawiałem przez telefon z p. Karolem Staniosem: https://pl-pl.facebook.com/ShoemakerStanios Klasyczne oksfordy szyte ramowo kosztują u niego ok. 1500 zł, czas oczekiwania to 2 miesiące. Będąc 2 tygodnie temu w Krakowie podjechałem pod adres gdzie mieści się zakład, witryna nie powala, kilka par butów i to wszystko co oczywiście nie przesądza o ich jakości. Macie jakieś doświadczenia z tym panem?
 5. Czy to już wszystko, naprawdę nie znacie innych szewców, którzy szyją buty?
 6. Witam serdecznie Kolegów, Ponieważ to mój pierwszy post na forum, proszę o wyrozumiałość Często na forum padają nazwy pracowni mających siedzibę w Warszawie - p. Januszkiewicza, Duranca czy Kielmana. Ponieważ sam noszę się z myślą zamówienia butów szytych na miarę, mam do was prośbę: podajcie swoje doświadczenia z szewcami w innych częściach Polski. Czy we Wrocławiu, Łodzi, Katowicach lub innych miastach są godni uwagi rzemieślnicy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.