Skocz do zawartości

Rudy102

Użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rudy102

  1. Przypinka a butonierka Myślałem o gozdziku w butonierce, w marynarce mam otwór jakby na guzik ale prawie calkiem zasszyty - tylko na koncu jest okragła dziurka. Ale okazało się że w kwiaciarniach robią takie przypinki na agrafce - cos takiego jak tu http://www.rafia.com.pl/przypinka-dla-pana-mlodego-butonierka-zielona-2-5-cm-x-5-cm.htmli na tym mini bukiecik (myślę o takim naprawdę mini) Co będzie lepszym rozwiązaniem ? Dopuszczalna jest taka przypinka ? Gdzie ją przypiąć - na miejscu butonierki czy poniżej ? Plusem jest to że taka przypinka raz przyczepiona jest tam na stałe - napewno nie odpadnie i nie zmieni położenia - z kwiatkiem w butonierce to już bywa różnie. Znalazłem taki obrazek - http://www.slublog.pl/wp-content/uploads/2011/08/Prezentacja11.jpg czy to się zgadza ( w sensie wysokośc na jakiej jest przypinka) ?
  2. Czytałem na ile mogłem ale pytam bo zależy mi na czasie i chciałbym wiedzieć czy szukać w innych sklepach czy może jednak dać sobie spokój bo popełniam błąd (na forum wszyscy szczupli z tego co widzę więc przeczytane opinie dotyczą innych sytuacji). Temat ślubny przeczytałem,wątek ze zdjęciami dobrze ubranych facetów ( wielu także w kamizelkach) i kilka innych... a nadal czytam I dobra - wiele osób tutaj twierdzi że kamizelki są ok ale zastanawiam się dlaczego w jakimśtam sklepie powiedziano mi że poprostu era ich minęła, nikt tego nie nosi to i nikt nie produkuje. A jak powiedziałem że nosi się to mi powiedziano że wiele ludzi nosi różne rzeczy ale to jest niemodne i wogóle mam zapomnieć. Sorry - nie chciałem nikogo obrazić. Ale dyskusja o tym nie ma sensu. Sorry za OT, zabieram się za kontynuowanie czytania z nadzieją pochłonięcia odrobiny wiedzy
  3. Z góry przepraszam że w temacie ślubnym ale trochę powiązane jest - idę na ślub i wesele ale nie swoje (swoje w przyszłym roku to też będę pytał). Chciałem kupić garnitur trzyczęściowy (wydaje mi się że lepiej by mi było z kamizelką z uwagi na odstający brzuch którego nie da się ukryć - prosze nie komentować), pozatym zawsze wydawało mi się tak bardziej elegancko. Czy to prawda że kamizelki nosi się już tylko na własny ślub i że firmy nie produkują już garniturów trzyczęściowych ? I pytanie nr 2 odnośnie butów - przymierzałem kilka par i wszystkie są strasznie sztywne i niewygodne. Obecnie mam 2 pary butów do garnituru i są dużo wygodniejsze ale mają podeszwę ze skóry - czy to jest powodem czy poprostu źle trafiłem ? Z góry dziękuję za pomoc, w garniturach chodzę bardzo rzadko i stąd moja niewiedza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.