Witam wszystkich,
W sierpniu przyszłego roku biorę ślub. Ze względu na tę okazję, chciałbym kupić swój pierwszy porządny garnitur, który będzie pasował do wydarzenia takiej rangi. Nie ukrywam, iż chciałbym ten garnitur jeszcze kilka razy założyć na inne ważne okazje. Jako że będzie to mój pierwszy zakup tego typu, byłbym niezmiernie wdzięczny za waszą pomoc.
Chciałbym, aby cały outfit zmieścił się w budżecie około 5 tys. zł. Zestaw (we wskazanym budżecie - nie wliczając krawatu, paska, poszetki itp) składałby się z garnituru dwuczęściowego (granat), kamizelki (szara z akcentem bordowym/granatowym), biała koszula, buty (oxfrodki).
Zastanawiam się głęboko nad skorzystaniem z usługi bespoke, lecz nie wiem czy jest na śląsku ktokolwiek godny polecenia oraz czy zmieściłbym się w budżecie. Nie wiem też z jakich tkanin wybrać taki garnitur, jakiego producenta. Również co do butów nie wiem czym się będą różnić pokroju barker, yanko, oraz gdzie takowe można by przymierzyć.
Czytałem wiele pozytywnych opinii na temat suitsupply, aby zamówić tam garnitur i oddać do krawca, lecz nie wiem czy chciałbym w ten sposób rozwiązać kwestię garnituru ślubnego (raczej tak bym zakupił garnitur do pracy).
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!