Dziękuje wszystkim za odpowiedzi!
Co do pytań:
Reszta stroju nie jest ważna. Chodzę ubrany jak chcę. Teraz spodenki plus koszulka.
Stoję przez 8h przy młocie(wycinam różne wzory)
Obecnie posiadam adidas adi racer i nie jest najgorzej choć w lepszych butach powinno być lepiej.
Ostatnio wziąłem do pracy adidas plincamina i po około 2h chciałem iść do domu. Ból nie do zniesienia.
Air max'y odpadają. Choć miałby spełniać moje oczekiwania w 100% i tak ich nie kupie. Ale mimo to dzięki za propozycje
Wkładki mam zakupione - real shock i włożone w klapki. Zakładam je po 4 godzinach pracy jak zaczynają mnie pięty boleć. Działa to też w drugą stronę. Jak mam je założone od początku to po 4h zakładam buty bo mnie pięty bolą.
Byłem u urtopedy, w sumie nic się nie dowiedziałem poza tym, że mam płaskostopie, o którym wiedziałem już dawno.
Przpisał mi lek nimesil i dzięki niemu jeszcze nie zrezygnowałem z tej pracy