Skocz do zawartości

Trust Me Im a Lawyer

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Trust Me Im a Lawyer

Zwykły

Zwykły (2/3)

0

Reputacja

  1. Nie macie litości, człowiek zmęczony nocą pisze oczywiście chodziło o ,,pepitkę'' . Tak czy inaczej muszę podjąć w tym tygodniu decyzję, waham się pomiędzy muchą (tu szereg problemów jak wyżej), a stylizacją jaką proponuje Marconi, a fajnie prezentuje kolega powyżej . Gdyby ktoś mógł się jeszcze odnieść do meritum mojego pytania .
  2. Dzięki za opinię, teraz ją wypatrzyłem. Też uważam, że ten wzór nie pasuje, chodź zastanawiam się czy powinna być zupełnie gładka czy można sobie pozwolić na delikatny wzór np białe kropki? Może jeszcze mały komentarz co do kwiatka ? czy w grę wchodzi tylko biały czy ewentualnie czerwony jest dopuszczalny ? Myślę o białej gardenii, eustoma, lub różyczka ?
  3. A co myślicie o burgundowej muszce ? jak skarpetki , http://www.poszetka.com/product-pol-1315-mucha-jedwabna.html Raczej bez tych wzorków, chodź może delikatna pipetka ?
  4. Panowie, dziękuję za pierwsze rady, ale pisałem że garnitur jest jeszcze przed poprawkami krawieckimi, a koszula jest z przypadku, buty oczywiście będą inaczej wiązane. Ogólnie to zdjęcie nie jest zbyt udane, ale wszystko co mówicie będzie zrobione. Nie mniej jednak pytanie dotyczy MUCHY i KOSZULI
  5. Witam Państwa, Na wstępie przepraszam, że pytam o rzeczy, które zapewne były już poruszane w różnych wątkach na tym forum, nie mniej jednak każdy przypadek jest nieco inny. Tak więc w maju czeka mnie sądny dzień , niezależnie od przebiegu uroczystości dobrze byłoby po latach nie wstydzić się swoich zdjęć w albumie. Co mam: Jak widać na zdjęciach garnitur ciemny granat, Bytom ( będą jeszcze poprawki krawieckie ), buty czarne jednolite Ryłko, poszetka lniana biała. Czego potrzebuje: Mucha, koszula, skarpetki . Prezentowana mucha i koszula są jedynie przypadkowe i proszę ich nie komentować . 1). Jaką powinienem kupić koszulę ? oczywiście białą na spinki ale jaki typ kołnierzyka radzicie zastosować ? czy w przypadku muchy plisa na guzikach jest wskazana? Myślę, że należy odpuścić koszule smokingowe ( łamany kołnierzyk), może kołnierzyk włoski?. Jeżeli macie jakieś propozycję będę wdzięczny za linki do konkretnych produktów. 2) Jaka mucha i z jakiego materiału ? Myślę o klasycznej muszce z jedwabiu ale nie wiem czy czarna to dobry wybór ? Może spróbować zamówić na poszetce.com granatową muchę w delikatne białe kropki ? Czy może lepiej postawić na czarny jedwab? Jeżeli macie inne pomysły będę wdzięczny. 3) Skarpetki ? Czy ciemny granat czy można delikatnie zaszaleć np burgundowe ? ( żółte to chyba zbytnia ekstrawagancja ) A może jednak odpuścić muchę a postawić na krawat ? ale mam wrażenie, że wtedy przydałaby się kamizelka może szara jak u Macaroniego ? Macie jakiś pomysł gdzie kupić taką kamizelkę w rozsądnej cenie ? Z góry dziękuję za pomoc. http://zapodaj.net/873f03ecf4f39.jpg.html
  6. Aktualnie aplikantem adwokackim ( taki prawie adwokat )- jak w reklamie Żywca
  7. Dobry wieczór, Na wstępnie pragnę zaznaczyć, że jest mi niezmiernie miło dołączyć do tak szacownego grona. Tematem mody męskiej, na poważnie zainteresowałem się na studiach, dzięki inspiracji mojego dobrego przyjaciela, notabene jednego z bardzo wczesnych członków tego forum. Do mojej rejestracji na forum przyczynił się zbliżający nieuchronnie ślub i związana z nim potrzeba sugestii i rady na którą liczę z Państwa strony. Z pozdrowieniami : Piotr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.