Jump to content

Hugo

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Hugo

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

469 profile views
 1. O takie odpowiedzi mi chodziło. Dziękuję. Jak najbardziej mam pewne wyobrażenie o garniturze idealnym, które w związku z moim brakiem wiedzy może się przełożyć na niezadowolenie z produktu finalnego. 100 % racji. Tak, myślałem o trzeciej opcji, czyli zakupie czegoś z wieszaka plus poprawki. Byłbym wdzięczny za wskazanie dobrego krawca na poprawki w Wawie. Czyli rozumiem, że opcje z MTM też mam wykluczyć? Co byście zaproponowali z MTM?
 2. W sumie nie wiem jak mam traktować tą odpowiedź. Czy fakt, iż podoba mi się garnitur szyty w Azji na dziadowskim materiale, wyklucza mnie z osób które powinny dokonać zakupu garnitury na miarę w Polsce. No nie wiem. Niestety ni otrzymałem odpowiedzi na zadane pytanie. PS. Wyjazdy do Azji niemożliwe przez następny rok/dwa.
 3. Ciężko mi wybrać z półki coś dla siebie, mam dosyć krótki nogi w stosunku do tułowia, wąskie biodra. Ogólnie jest ciężko. Natomiast kupiłem jeden mierzony garnitur w Tajlandii na plaży i pasuje jak ulał, i wyglądam w nim 100 razy lepiej niż w jakimkolwiek ze sklepu. Stąd chęć sprawienia sobie porządnego garnituru na miarę.
 4. Szanowni Panowie, jako osoba całkowicie nie obeznana z dyskutowanymi tu tematami "przebrnąłem" przez dyskusje na forum, niestety nadal potrzebuję odpowiedzi na dręczące mnie pytanie. Chciałbym "zakupić" garnitur biznesowy, do pracy, w Warszawie. Nie oczekuję konretnej tkaniny, ważniejszy jest dla mnie krój. Ma być do dosyć nowoczesny, luźny krój, bardzo dopasowany. Pozostaje kwestia ceny - nie chciałbym wydawać więcej niż 3.500 zł Wiem, że ze względu na cenę odpada większość warszawskich krawców, ale czy możecie polecić mi coś ciekawego czy mam raczej przerzucić się na MTM. Tak więc czy ktoś w rodzaju J. Błoński będzie dobry dla mnie (pamiętajcie chodzi o nowoczesny look) czy raczej Balthazar/Buczyński? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.