Jump to content

Jangrajewski

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Jangrajewski

 • Rank
  Początkujący
 1. Panowie, Ostatnio wymarzyłem sobie frak (uprzedzając: tak, będę miał okazje do zakładania go). Zakładam, że frak (wraz z koszulą, muszą, etc.) szyję w całości u krawca, a buty (eskarpiny) zamawiam u szewca. Pytanie brzmi: ile muszę na to wszystko wydać. Czy zmieszczenie się w budżecie 7-8 tysięcy za całość jest realne?
 2. Znasz wymiary tego longa 90? I czy jeśli będą za długie, marszczone rękawy i nogawki z mankietami mają sens, czy i tak zniknie to przy skracaniu (zważając na to, że jedyna krawcowa do jakiej mam dostęp, delikatnie mówiąc, nie jest zbyt wprawiona w przeróbkach garniturów). Długość rękawów marynarki jaka mi pasuje, to 63 centymetry - nie wiem, czy to oznacza długie, krótkie, czy przeciętne ręce...
 3. Hmm... Jestem zdecydowanie szczupły. Czy przy takim rozmiarze ewentualnie warto spojrzeć na Washingtona - będzie lepszy?
 4. Szanowni, Planuję zamówić sobie garnitur CustomMade - będzie to mój pierwszy raz z SuitSupply (w ogóle). Mam 181 centymetrów wzrostu, a pasujący rozmiar to 46. Podobają mi się spodnie z mankietami i marszczone rękawy. Pytanie brzmi: czy przy takich rozmiarach długość spodni i rękawów będzie akurat idealna, a jeżeli nie, czy warto wybierać dodatki o których wspomniałem. Jestem też ciekawy, jak to wypadnie z długością marynarki: przykryje ładnie pośladki, czy będzie z tym problem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.