Jump to content

Kevin

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Kevin

 • Rank
  Zwykły
 1. No tak jeszcze też szewc. Dzięki za stronę jak się zdecyduję to zapewne z tej
 2. O kurcze, to nie znałem tego "sposobu". No dobra to zamówię sobie albo większą wkładkę albo rzeczywiście ten arkusz, zobaczę cenowo też co lepiej wychodzi.
 3. To w takim razie spróbuję z tą wkładką, brać 42 czy 43 wkładkę to rozmiaru 42,5, bo widzę, że nie ma w ofercie 42,5. A krem spróbuję jakiś odcień koniaku ciemniejszy, zobaczymy co wyjdzie. Podzielę się zdjęciami jak mi dojdzie
 4. To lepiej kupić pastę czy krem? Bo jeszcze się zastanawiałem, gdybym kupił tą pastę/krem i okazało by się, że jest w kolorze jaśniejszym niż buty, czy wyglądałoby to ok czy /źle/komicznie? Co do skarpety to w zimę tak, ale ja te buty ubieram też w chłodniejsze dni lata i właśnie chciałem taki mało formalny "toporny" ich charakter, że mimo, że podeszwa gumowa gruba, to nie tylko z myślą na zimę, tylko też do innych stylizacji. Jeszcze są te zapiętki, ale zauważyłem, że rzadziej polecane.
 5. Cześć, Niedawno kupiłem sobie Herringi i kolor nie do końca odpowiada tym co było na zdjęciach, co prawda w opisie było że brąz (Tan), ale łudziłem się, że będą takie cieplejsze i będą wpadały w koniakowy kolor. Moje pytanie czy mógłbym do nich kupić jakąś pastę/krem czy inny produkt, który pozwoliłby mi wyciągnąć z nich ten taki ciepły koniakowy odcień? Czy w ogóle można kłaść na nie inny odcień niż same mają? Wstawiam poglądowe zdjęcia, trochę też przekłamane kolory, ale cóż. I ewentualnie link skąd kupowałem https://www.herringshoes.co.uk/herring/kendal_rubber-soled-brogues Jeszcze mam drugie pytanie. Czuję że mogłyby być o pól rozmiaru mniejsze niestety, czy rekompensata wkładką to dobry pomysl? Znalazłem póki co takie. Nie wiem czy któraś lepsza korkowa czy skórzana? https://klasycznebuty.pl/pl/p/Wkladki-skorzane/6622 https://www.shoepassion.pl/wkladki-do-butow/wkladki-korkowe.html https://www.shoepassion.pl/wkladki-do-butow/skorzane-wkladki-do-butow.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.