Jump to content

Loichan

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Loichan

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, ponieważ Pan Józef jest po urlopie od tego tygodnia i wstrzeliłam się fartem w okno zamówieniowe Nie jest nieforemny, poza tym, że jest wysoki (prawie 2 metry). Powiem szczerze, że boję się trochę Pana Józefa, bo w galerii te wszystkie garnitury są jakieś takie nieładne (nie mam pojęcia, czy to kwestia zdjęć, preferencji tych, co zamawiali).
 2. Dzień dobry, Dosłownie wczoraj zostaliśmy zaproszeniu na wesele kolegi, które ma miejsce 14 września. Ponieważ poprzedni garnitur poszedł w drzazgi nie mamy nic. Mój chłopak ma 198 cm wzrostu i nie udało mi się znaleźć nic, co można by było kupić już gotowe na taki wzrost. Po małym szperaniu w internecie i kilku telefonach udało mi się znaleźć 2 miejsca, które podjęły się wstępnie wykonania garnituru w takim terminie. Pierwsza opcja to pracownia Józef Błoński (http://www.blonski.pl/) i to by był bespoke, a druga to Mistrz Michał Stenka, MTM. Oba miejsca szacują koszta tak samo (4000 zł).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.